Betty Barclay

Уособлення жіночності і вишуканого стилю з відтінком європейської елегантності - це справжня філософія бренду Betty Barclay. В якості однієї з провідних фірм жіночого одягу компанія Betty Barclay пропонує бренди Betty Barclay, Betty & Co, Gil Bret, Vera Mont - це вишукані колекції для сучасної жінки, які поєднують в собі сучасний дизайн і нові тенденції з максимальним комфортом. Ви легко зможете підібрати бездоганний гардероб на всі випадки життя, при цьому не витративши багато часу на вибір дійсно гідного комплекту одягу!

Shop THE LACE 3 поверх

THE LACE - це нішевий бренд жіночного та лаконічного одягу мідл сегмента. У колекціях бренду можна простежити єдину концепцію, а саме - розслаблені силуети, витончена довжина міді, цікаві принти, лаконічний крій. Всі речі просочені жіночністю і елегантністю, а ще вони відмінно поєднуються між собою. Дівчина від THE LACE - вільна від забобонів, чуттєва і креативна. Вона знає, що вона прекрасна і наділена особливим шармом. Для неї одяг - це продовження її внутрішнього світу. Її одяг створений для того, щоб підкреслити її природну красу.

Shop MOHITO 2 поверх

MOHITO пропонує одяг для впевнених в собі незалежних жінок.

Shop MustHave 2 поверх

MustHave – перший український мас-маркет жіночого одягу. Бренд працює на ринку з 2010 року, коли його засновниці – Анна Бец та Анастасія Дзюба – випустили свою першу колекцію.

Shop Gerry Weber 2 поверх

Мода від Gerry Weber - це ідеальна комбінація стилю, комфорту і іновацій.

Більше