Fruit Love

Любите себе і цінуєте свій час? Чи ведете здоровий спосіб життя або тільки прагнете до цього? Багато працюєте і бажаєте підвищити свою продуктивність? Хочете замінити шкідливі «перекушування» і не знаєте як?

Відповіді та рішення ви знайдете у нас.

Смузі студія - фреш бар «Fruit love» пропонує тільки натуральні, збалансовані і шалено смачні смузі. Свіжі і сезонні фрукти та овочі потраплять в ваш напій, приємно доповнивши один одного і створять воістину приємний смак і запаморочливий післясмак.

Головною особливістю нашої компанії є можливість зберегти для наших гостей максимум вітамінів і мікроелементів. А досягти цього можна тільки випивши напій в мінімальні терміни після його приготування. Саме тому всі смузі готують «тут» і «зараз». І тільки з натуральних інгредієнтів - без барвників і консервантів.

Хочете зміцнити імунітет, очистити організм, а може просто підкріпитися - тоді ми чекаємо вас. Наповніть себе і своє тіло любов'ю, з якою ми готуємо для вас смузі і свіжовичавлені соки.

Shop Fruit Love 0 поверх «Fruit love» смузі студія – фреш бар to go. Смузі студія - фреш бар «Fruit love» пропонує тільки натуральні, збалансовані і шалено смачні смузі. Свіжі і сезонні фрукти та овочі потраплять в ваш напій, приємно доповнивши один одного і створять воістину приємний смак і запаморочливий післясмак. Shop Gulliver Bowling поверх GULLIVER BOWLING - це і спорт, і активний відпочинок, і прекрасна можливість весело провести час в компанії друзів і з родиною Shop Grill House Люля 5 поверх Grill House Люля — смачна східна кухня, прохолодні напої. Shop My burgers & fries 5 поверх Бургер, як здорова їжа.Тривалий час бургер асоціюють із нездоровою їжею. Частково за такий стереотип відповідальні чисельні мережі фаст фудів.Ми стверджуємо, що рівень «здоровості» страви залежить лише від якості інгредієнтів, що входять в її склад.Наш продукт, створений на основі локальних інгредієнтів і призначений для швидкого використання. Це означає, що ми знаходимось у постійному циклі оберту свіжих продуктів і за рахунок вузького асортименту маємо можливість надавати максимально страву кожному гостю.
Більше