Засоби для краси локонів від Ірини Букур. - новини від ТРЦ Гулівер

Засоби для краси локонів від Ірини Букур.

Засновниця першого українського бренду "живої" косметики Ірина Букур ділиться секретами догляду і рекомендує оздоровлюючі засоби для краси локонів.

Засновниця першого українського бренду "живої" косметики Ірина Букур ділиться секретами догляду і рекомендує оздоровлюючі засоби для краси локонів.


Спекотне літо перетворюється для волосся на справжнє випробуванням: сонце, солона морська вода, сухий міський вітер і багато інших чинників впливають на їх здоров'я і красу не кращим чином. Волосся стає тьмяним і ламким, кінчики січуться, з'являється відчуття сухості, а часом до всіх проблем додається ще й підвищена жирність біля коріння.
Засновниця і ідеолог однойменного бренду Ірина Букур підкреслює, що для підтримки краси волосся, варто дбати про них не тільки зовні, але і внутрішньо. У цьому допоможуть елементарні правила здорового способу життя:
- Дотримуватися режиму дня: повноцінний сон повинен має тривати 7-8 годин;
- Дотримуватися правил здорового харчування з високим вмістом вітамінів А, В і білків. У раціоні повинні обов'язково бути яйця, риба, свіжі соки, молочні продукти;
- Прогулянки на свіжому повітрі - запорука кисневого харчування організму: нормалізують обмінні процеси, активізують оновлення клітин і тканин.

Для того щоб зберегти локони красивими і здоровими, фахівці лабораторії Iren Bukur рекомендують використовувати арсенал відновлюючих засобів. Ця програма включає в себе: шампунь і бальзам «Відновлення», шампунь «Делікатний», маску "Інтенсивне відновлення", сироватку "Оживляюча" і трав'яний збір «Реконструкція». Відновлююча програма Iren Bukur - це базовий догляд та SOS-засоби, які допоможуть повернути Вашому волоссю здоров'я і приголомшливий зовнішній вигляд.

Насолоджуйтесь красою волосся з Iren Bukur!

Нова колекція у LuckyLOOK! Нова колекція у LuckyLOOK! 08.10.19 Зірка гурту «Время и Стекло» з’явилася на «Площі зірок» у Києві   Зірка гурту «Время и Стекло» з’явилася на «Площі зірок» у Києві   01.10.19 4 КРИТЕРІЯ ВИБОРУ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ 4 КРИТЕРІЯ ВИБОРУ НИЖНЬОЇ БІЛИЗНИ 01.10.19 Більше