У ТРЦ Gulliver відкривається виставка

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко"

2 лютого на другому поверсі торгово-розважального центру Gulliver відкривається виставковий проєкт талановитої художниці-шістдесятниці Любові Панченко. Експозиція відбувається за підтримки Музею шістдесятників. Окрім картин та колажів, на виставці представлені ескізи елементів гардеробу та фото вбрання, створених Панченко.

З 2 лютого на другому поверсі ТРЦ Gulliver наші гості зможуть відвідати виставковий проєкт талановитої художниці-шістдесятниці Любові Панченко. Експозиція відбувається за підтримки Музею шістдесятництва

Окрім картин та колажів, на виставці представлені ескізи елементів гардеробу та фото вбрання, створених Панченко. До слова, мисткиня повною мірою реалізувала свій талант у дизайні одягу. Панченко обожнювала все українське, обстоювала мову і культуру. Усі твори художниці, незалежно від техніки виконання, наповнені українським колоритом. Вона філігранно використовувала національні орнаменти у власних малюнках і дизайні одягу. 

Художниця не погодилась бути радянською, тому в часи СРСР не могла стати популярною. Мисткиня постраждала внаслідок російської окупації Бучі. 30 квітня 2022 року Любов Панченко померла в київській лікарні. 

Сьогодні роботи художниці зберігаються у Музеї шістдесятництва (філії Музею історії міста Києва), де зараз триває виставка «Світ колажів Любові Панченко».

Ми, у ТРЦ Gulliver, обрали своєю місією розповідати про талановитих українських митців. Адже впевнені, наша культура унікальна, а люди – особливі і безмежно творчі. В рамках партнерства з Музеєм шістдесятництва представляємо візуалізації робіт неймовірної художниці Любові Панченко, які зачаровують, та запрошуємо всіх відкрити її дивовижний світ разом.

Відвідати проєкт «Дивовижний світ Любові Панченко» зможе кожен охочий на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А – протягом місяця. Вхід для всіх вільний.

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Також у разі відключення світла комплекс продовжує працювати від резервного живлення. 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше