В Україну повернувся німецький бренд жіночого одягу Gerry Weber - новини від ТРЦ Гулівер

В Україну повернувся німецький бренд жіночого одягу Gerry Weber

На другому поверсі торгово-розважального центру Gulliver, на площі 150 кв метрів, відбулося відкриття бренду Gerry Weber

В асортименті магазину представлений широкий вибір жіночого одягу та аксесуарів. Всі колекції бренд розділив на дві марки: Gerry Weber - високоякісний жіночий одяг і аксесуари для сучасних жінок у віці від 30 років і Taifun - жіночний ультра-модний одяг, призначений для молодих жінок, які ведуть активний спосіб життя, але цінують жіночність і актуальність свого гардеробу .

У лінії Gerry Weber ставка зроблена, перш за все, на якість. При створенні моделей використовуються приємні на дотик тканини, часто зустрічається бавовна з додаванням льону, шовку, еластану. Магазин Gerry Weber в Gulliver пропонує колекції, які будуть оновлюватися щомісяця. І як акцентує увагу директор магазину Наталя Забара: «Ми вважаємо, що магазини повинні пропонувати покупцям добре організовані, цілеспрямовані колекції одягу, а не кілька різних ліній одягу, втиснутих в одне торгове простір. Щоб розвинути цю теорію, кілька років тому на експериментальній основі в усіх бутиках, які торгують одягом компанії, був введений проект «магазин в магазині» з девізом "Потрібні товари в потрібний час".

Gerry Weber - нмецький бренд, відомий світу моди з 1973 року, спеціалізується на виробництві одягу, взуття, аксесуарів і парфумерії. Засновником бренду є Герхард Вебер. Належить найбільшому холдингу «Gerry Weber International IG», який представляє собою корпоративну групу з ліцензійними продуктами, які реалізуються через двісті вісімдесят сім торгових точок, розкиданих по всьому світу. У всьому світі продається більше 26 мільйонів одягу в рік, міжнародні партнери знаходяться в 62 країнах.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше