В ТРЦ Gulliver відкрився перший фірмовий магазин Glo studio - новини від ТРЦ Гулівер

В ТРЦ Gulliver відкрився перший фірмовий магазин Glo studio

18 вересня компанія British American Tobacco відкрила свій перший в Україні фірмовий магазин glo™ studio. glo™ —  це принципово новий технологічний підхід до нагрівання тютюну. Це пристрій з унікальною системою зовнішнього нагрівання високоякісного тютюну, що створений як альтернатива звичайним сигаретам. В сигаретах тютюн спалюється за температури приблизно 900⁰С, тоді як glo™ нагріває тютюн до 240±5⁰С, що забезпечує справжній тютюновий смак з меньшою кількістю токсинів в середньому на 90-95%*.

У першому магазині буде представлено низку пристроїв для нагрівання тютюну різного дизайну, спеціальні стіки для нагрівання у п’яти варіаціях, аксесуари до пристроїв такі як чохли, блоки живлення, USB кабелі та інші. Також у студії надаватимуть найкращий сервіс, ознайомлять з новою прогресивною технологією та допоможуть зробити свій вибір.

 Дизайн нового магазину glo™ studio —  це втілення принципів бренду: стиль, технології та комфорт.

На сьогодні технологія  glo™ представлена у 15 країнах.


*Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo(TM). Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення.

Ці якості не обов'язково означають, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Більше