В ТРЦ Gulliver відкрився перший фірмовий магазин Glo studio - новини від ТРЦ Гулівер

В ТРЦ Gulliver відкрився перший фірмовий магазин Glo studio

18 вересня компанія British American Tobacco відкрила свій перший в Україні фірмовий магазин glo™ studio. glo™ —  це принципово новий технологічний підхід до нагрівання тютюну. Це пристрій з унікальною системою зовнішнього нагрівання високоякісного тютюну, що створений як альтернатива звичайним сигаретам. В сигаретах тютюн спалюється за температури приблизно 900⁰С, тоді як glo™ нагріває тютюн до 240±5⁰С, що забезпечує справжній тютюновий смак з меньшою кількістю токсинів в середньому на 90-95%*.

У першому магазині буде представлено низку пристроїв для нагрівання тютюну різного дизайну, спеціальні стіки для нагрівання у п’яти варіаціях, аксесуари до пристроїв такі як чохли, блоки живлення, USB кабелі та інші. Також у студії надаватимуть найкращий сервіс, ознайомлять з новою прогресивною технологією та допоможуть зробити свій вибір.

 Дизайн нового магазину glo™ studio —  це втілення принципів бренду: стиль, технології та комфорт.

На сьогодні технологія  glo™ представлена у 15 країнах.


*Порівняння диму від спаленого тютюну у стандартних сигаретах 3R4F (приблизно 9 мг смол) та аерозолю від нагрітого тютюну у пристрої glo(TM). Порівнюється 9 шкідливих компонентів, рекомендованих ВООЗ до зменшення.

Ці якості не обов'язково означають, що цей продукт є менш шкідливим, ніж інші тютюнові продукти.

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Gulliver робота підземного паркінгу Gulliver робота підземного паркінгу Більше