У ПРОМЕНЯХ СЛАВИ - новини від ТРЦ Гулівер

У ПРОМЕНЯХ СЛАВИ

Колекція нижньої білизни Chantal Thomass осінь/зима 2017-18

Що не день, то можливість спробувати себе у новому амплуа. Колекція нижньої білизни Chantal Thomass осінь/зима 2017-18, створена в естетиці костюмів прими кабаре, надихає приміряти роль танцівниці «Мулен Руж». Приголомшливий успіх гарантовано: фантазійні дизайни моделей від легендарної мадам Шанталь Томасс навчають майстерності перевтілення.  

 

Побачити дівчину у комплекті нижньої білизни Encens`moi – як отримати запрошення на закриту вечірку: тканини, що просвічуються, прозоро натякають на заплановані веселощі. Конструкції бюстгальтерів, поясу та крій трусиків фіксують жіночі форми та дозволяють триматися апломбом, наскільки б динамічним не був день. У чорному або відтінку нюд, з малюнком гілок плюмерій або зіркового неба – моделі Chantal Thomass допоможуть стати більш розкутою та здійснити дебют.

 

Схрестити на вдачу: перехресні лямки, бретелі та тасьми у нижній білизні Flagrant Delice забезпечують не тільки підтримку, але й «oh la la ефект». Хитромудрий дизайн спантеличить партнера: елементи з прозорих тканин подарують можливість побачити обраницю з іншої сторони.

 

Лінія з «зухвалою» назвою Audacieuse пропонує все для авантюр. Бюстгальтери балконет та планж з формованими чашками, бюст’є, пояс для підв’язок, боксери та бріфи – моделі виконано з поєднання поздовжніх сатинових смуг, що нагадують портупеї, та вставок тюлю. Одягнути комплект нижньої білизни – спричинити фурор: «відкриті» моделі розкривають обранцеві більше, ніж було заявлено у програмі.  

 

Предстати в іпостасі зірки чирлідингу допоможе нижня білизна Grain de folie, що відсилає до стилю «преппі». Бра з трикутними чашками та бандо фіксують груди, а декор на моделях робить кожен рух ефектним. Боксери та стрінги виготовлені з благородних прозорих матеріалів, прикрашені драпіровкою та бантами.  

 

Полотна невагомих вуалей для знакової лінії Noeuds et Merveilles цього сезону мадам Томасс розписала ромбовидними візерунками. Вже улюблені фасони бюстгальтерів з чашками пуш-ап та трусиків – ідеальний варіант, щоб виконати «коронний» номер та здивувати. Свіжих нот додасть й оновлена палітра: моделі доступні у кольорі кави з молоком або соку лічі.  

 

Ясніше зірок, яскравіше діамантів: прекрасна половина людства буде сяяти у нижній білизні Tombeuse, що оздоблена розсипом кристалів Swarovski. Лоску образу додають також атласні банти, які прикрашають моделі цієї лінії. За пікантність іміджу відповідає палітра: відтінки збитих вершків та стиглих слив на тканинах і мереживних аплікаціях викликають емоції блаженства, як післясмак від вишуканого десерту.

 

В лінії Sensationnelle проявляє себе жіночність та маскулінність. Декоративні елементи – ланцюжки, ґудзики, комірці в поєднанні з архітектурним кроєм та малюнками гвоздик сприяють бажаним змінам настрою та ролі. За чуттєвість відповідають шовковисті матеріали, за звабу – кольори: ніжно-рожевий та драматично чорний.  

 

До речі, про зваблення. Щоб стати бажанішою ніж ковток повітря та сонячного світла, потрібен комплект нижньої білизни Tentation. Мереживо, рюші, ажурні оборки, зухвалі шнурівки та малюнки ніжних камелій ваблять за собою. Чинити опір марно! 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше