SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом - новини від ТРЦ Гулівер

SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом

Ювелірний дім SOVA презентував колекцію, розроблену спільно з українським гуртом The Hardkiss.

Золоті блискавки, зірки, шипи та інші рокові елементи вперше зустрічаються в ювелірних колекціях українського бренду SOVA завдяки колаборації з рок гуртом The Hardkiss.

Фронтвумен гурту Юлія Саніна одна з небагатьох жінок у році, а в українському року - це швидше виняток з правил. Яскравий та драйвовий образ артистки на сцені відмінно поєднується з сімейним життям - образом зразкової мами та дружини. Для Юлії дуже важливий цей баланс і саме його вона транслює у своїй творчості, так само як і бренд SOVA відображає цей баланс у своїх колекціях.

SOVA x The Hardkiss

Тож відображенням сторін стали прикраси із колекції SOVA x Hardkiss. До колекції увійшли сережки, витончені кафи, пірсинг, сміливі чокери та браслети з шкіри, різноманітні види каблучок - фалангові, на дві фаланги, каблучки з підвісними елементами та навіть чоловічий перстень з блискавкою.

“The Hardkiss нерозривно пов’язані з модою, українськими дизайнерами та фешн-індустрією. Музику ми поєднуємо з яскравими образами, які підкреслюємо аксесуарами та прикрасами. Тому ідея створити свою колекцію прикрас була давно і втілити її в життя ми змогли тільки зараз разом із брендом SOVA.

Продумуючи деталі прикрас, я мала час зрозуміти що мене надихає, що для мене рок-музика в ювелірних виробах, як її можна передати з допомогою прикрас, яка символіка має бути відображена. Зрозуміла, що хочу бачити в колекції шипи, зірки, блискавки. Але шипи передусім. Щоби це були гарні жіночі прикраси, а шипи додавали їм яскравості та «роковості»”, - розповідає Юлія Саніна.

Ювелірний дім SOVA презентував колекцію, розроблену спільно з українським гуртом The Hardkiss

“Для нас важливо, щоб колаборація була не номінальною, а фактичною. Необхідна синергія двох брендів, тільки тоді співпраця буде щирою, їй повірять”, - розповідає Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA.

Для SOVA важливо показати ідею не тільки в колекції, а й повністю відобразити в рекламній кампанії. Разом із гуртом SOVA обрали слоган “безліч моїх відображень”, який підкріплюється візуальним рядом із дзеркальним коридором, де відображення є символом багатогранності образів Юлії.

SOVA x The Hardkiss - перша колаборація ювелірного дому SOVA з артистом. Раніше бренд створював колекції спільно з українськими дизайнерами - LAKE Studio, MARSALA, FROLOV та Litkovskaya.

SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом

SOVA, jewelry house – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.

SOVA – це переосмислення класики, якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи до будь-якої нагоди.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше