SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом - новини від ТРЦ Гулівер

SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом

Ювелірний дім SOVA презентував колекцію, розроблену спільно з українським гуртом The Hardkiss.

Золоті блискавки, зірки, шипи та інші рокові елементи вперше зустрічаються в ювелірних колекціях українського бренду SOVA завдяки колаборації з рок гуртом The Hardkiss.

Фронтвумен гурту Юлія Саніна одна з небагатьох жінок у році, а в українському року - це швидше виняток з правил. Яскравий та драйвовий образ артистки на сцені відмінно поєднується з сімейним життям - образом зразкової мами та дружини. Для Юлії дуже важливий цей баланс і саме його вона транслює у своїй творчості, так само як і бренд SOVA відображає цей баланс у своїх колекціях.

SOVA x The Hardkiss

Тож відображенням сторін стали прикраси із колекції SOVA x Hardkiss. До колекції увійшли сережки, витончені кафи, пірсинг, сміливі чокери та браслети з шкіри, різноманітні види каблучок - фалангові, на дві фаланги, каблучки з підвісними елементами та навіть чоловічий перстень з блискавкою.

“The Hardkiss нерозривно пов’язані з модою, українськими дизайнерами та фешн-індустрією. Музику ми поєднуємо з яскравими образами, які підкреслюємо аксесуарами та прикрасами. Тому ідея створити свою колекцію прикрас була давно і втілити її в життя ми змогли тільки зараз разом із брендом SOVA.

Продумуючи деталі прикрас, я мала час зрозуміти що мене надихає, що для мене рок-музика в ювелірних виробах, як її можна передати з допомогою прикрас, яка символіка має бути відображена. Зрозуміла, що хочу бачити в колекції шипи, зірки, блискавки. Але шипи передусім. Щоби це були гарні жіночі прикраси, а шипи додавали їм яскравості та «роковості»”, - розповідає Юлія Саніна.

Ювелірний дім SOVA презентував колекцію, розроблену спільно з українським гуртом The Hardkiss

“Для нас важливо, щоб колаборація була не номінальною, а фактичною. Необхідна синергія двох брендів, тільки тоді співпраця буде щирою, їй повірять”, - розповідає Анна Коваль, директорка з маркетингу та продажів SOVA.

Для SOVA важливо показати ідею не тільки в колекції, а й повністю відобразити в рекламній кампанії. Разом із гуртом SOVA обрали слоган “безліч моїх відображень”, який підкріплюється візуальним рядом із дзеркальним коридором, де відображення є символом багатогранності образів Юлії.

SOVA x The Hardkiss - перша колаборація ювелірного дому SOVA з артистом. Раніше бренд створював колекції спільно з українськими дизайнерами - LAKE Studio, MARSALA, FROLOV та Litkovskaya.

SOVA x The Hardkiss: ювелірний дім презентував колаборацію з українським гуртом

SOVA, jewelry house – український ювелірний бренд-трендсетер, який відповідає світовим тенденціям. Ідея формування ювелірного гардероба для сучасних дівчат виступає лейтмотивом у всіх колекціях ювелірного дому. Єдиний на українському ринку бренд, який колекційно підходить до запуску продуктів та демонструє сміливість, готовність до експериментів та свободу.

SOVA – це переосмислення класики, якісні та стильні прикраси, які можна змінювати кожен сезон, доповнюючи свої образи до будь-якої нагоди.

“Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Більше