ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕТВЕРТОГО РОЗІГРАШУ АКЦІЇ "КОХАЙ"

Шукайте себе у списках переможців:

СУВЕНІРИ ВІД GULLIVER:

Тетрадь1. 1125 Омельчук Владимир Васильович
Тетрадь2. 1264 Френкель Ірина Валеріївна
Тетрадь3. 1247 Ковальчук Тетяна Казимирівна
Тетрадь4. 1236 Павловська Тетяна
Тетрадь5. 1202 Криворчук Марія Михайлівна
Тетрадь6. 1163 Поліщук Анна Василівна
Тетрадь7. 0989 Хайденгер Катерина Юріївна
Тетрадь8. 1042 Шол Владислав
Тетрадь9. 1003 Мельник Вадим Михайлович
Тетрадь10. 1050 Гулжаев Сергей Гутлымуратович
Тетрадь11. 1099 Сербіна Тамара Вячеславівна
Тетрадь12. 1121 Бшарат Анан
Тетрадь13. 1127 Мороз Катерина Ленідівна
Тетрадь14. 1169 Макарець Юлія Геннадівна
Тетрадь15. 1071 Мишина Наталя Олександровна
Тетрадь16. 1023 Петренко Олексій Олександрович
Тетрадь17. 1150 Кумпета Н.В.
Тетрадь18. 1104 Ніколайчук Ольга Вікторівна
Тетрадь19. 1043 Шол Владислав
Тетрадь20. 1165 Корчак Людмила Миколаївна
Тетрадь21. 1102 Левченко Олександр Олександрович
Тетрадь22. 1209 Криворчук Марія Михайлівна
Держатель для телефона23. 1031 Чухинов Эдуард Евгеньевич
Держатель для телефона24. 1158 Вовк Катерина Олександрівна
Браслет25. 0965 Омельченко Анастасия Олеговна
Подушка26. 1008 Згара Елена Владимировна
Приспособление для наушников27. 1009 Згара Елена Владимировна
Ручка-травка28. 1194 Смомнова Олена
Ручка-травка29. 1101 Левченко Павло Володимирович
Ручка-травка30. 1107 Северина Галина Геннадиевна
Ручка-травка31. 1069 Мишина Наталя Олександровна
Ручка-травка32. 1189 Литвин К.К.
Ручка-травка33. 1059 Барабаш Наталія Василівна
Ручка-травка34. 1216 Василюк Тимофей Игоревич
Ручка-травка35. 1073 Мишина Наталя Олександровна
Ручка-травка36. 1110 Мазыпу Виорика Васильевна
Ручка-травка37. 1017 Прудка олександра Петровна
Ручка-травка38. 1034 Переяславская Алла Сергеевна
Ручка-травка39. 1033 Чухинов Эдуард Евгеньевич
Ручка-травка40. 1089 Петухова Анна Миколіївна
Ручка-травка41. 1243 Купраш Ірина Миколаївна
Ручка-травка42. 1095 Ставицька Олена Вікторівна
Ручка-травка43. 1255 Лебедэва Світлана
Ручка-травка44. 0988 Хайденгер Катерина Юріївна
Ручка-травка45. 1047 Атамангук Сергій Миколайович
Ручка-травка46. 1053 Козлова Зоя Юхимівна
Ручка-травка47. 1167 Корчак Людмила Миколаївна
Ручка-травка48. 0977 Мазур Юлія Юріївна
Ручка-травка49. 1114 Туркоман Павло Володимирович
Ручка-травка50. 1240 Ковальчук Тетяна Казимирівна
Ручка-травка51. 1091 Петухова Анна Миколіївна
Ручка-травка52. 1123 Фетлева Лілія
Ручка-травка53. 1185 Борщева Людмила Николаевна
Ручка-травка54. 1028 Копил Анна Едуардівна
Ручка-травка55. 1254 Богацкая Марина Петровна
Ручка-травка56. 1180 Посвистак Сергій Миколайович
Ручка-травка57. 1014 Слободян Наталія Ярославівна
Ручка-травка58. 1013 Щукіна Надія Яківна
Ручка-травка59. 1090 Петухова Анна Миколіївна
Ручка-травка60. 1179 Багінська Надія Антонівна
Ручка-травка61. 1130 Мороз Катерина Ленідівна
Ручка-травка62. 0970 Коберник Світлана Григоріївна
Ручка-травка63. 1204 Криворчук Марія Михайлівна
Ручка-травка64. 0997 Хаккетт Владислав Сергійович
Ручка-травка65. 1137 Колесникова Светлана Олександровна
Ручка-травка66. 1245 КириченкоДарина Владіславівна
Футболка67. 1075 Бублик Анна Андріївна
Футболка68. 1098 Сербіна Тамара Вячеславівна
Футболка69. 1064 Халімонжик Олег Васильович
Футболка70. 1177 Багінська Надія Антонівна
Ручка71. 1197 Москимов Олександр
Ручка72. 1120 Бшарат Анан
Ручка73. 1238 Ковальчук Тетяна Казимирівна
Ручка74. 0995 Хаккетт Владислав Сергійович
Ручка75. 1203 Криворчук Марія Михайлівна
Ручка76. 1052 Бутузова Валентина
Ручка77. 1106 Северина Галина Геннадиевна
Ручка78. 1065 Халімонжик Олег Васильович
Ручка79. 1193 Литвин К.К.
Ручка80. 1113 Туркоман Павло Володимирович
Ручка81. 1060 Барабаш Наталія Василівна
Ручка82. 1149 Кумпета Н.В.
Ручка83. 1215 Михненко Олена Миколаївна
Ручка84. 1118 Туркоман Павло Володимирович
Ручка85. 1005 Критська Вікторія Олександрівна
Ручка86. 1024 Науменко О. В.
Ручка87. 1275 Джавмо Расселл
Ручка88. 1265 Бондаренко Катерина Константинівна
Ручка89. 1057 Шелест Тетяна Анатоліївна
Ручка90. 1160 Бунчук Володимир Сергійович

 ПОДАРУНКИ ВІД ПАРТНЕРІВ:

BODY сертификат1. 1146 Кудь Лариса
BODY сертификат2. 1130 Мороз Катерина Ленідівна
BODY сертификат3. 0972 Коберник Світлана Григоріївна
BODY сертификат4. 1057 Шелест Тетяна Анатоліївна
СОКРАТ подарок5. 1233 Місіна Людмила
ISEI сертификат6. 1039 Каробка Юлія Вікторівна
Tusso подарок7. 1021 Турчин Оксана
Tusso подарок8. 1274 Хрустальов Віктор
Tusso подарок9. 1094 Ставицька Олена Вікторівна
Tusso подарок10. 1086 Войціховський Олександр Анатолійович

* Переможці можуть забрати свої подарунки протягом 3 днів з дати оголошення результатів.

 

ЩИРО ВІТАЄМО ПЕРЕМОЖЦІВ ЧЕТВЕРТОГО РОЗІГРАШУ АКЦІЇ