Шлюб за добу в ТРЦ Gulliver - новини від ТРЦ Гулівер

Шлюб за добу в ТРЦ Gulliver

Неймовірна локація для проведення церемонії в самому центрі Києва — ТРЦ Gulliver

Послуга «Шлюб за добу» від VFS Global дає змогу офіційно зареєструвати у короткий термін шлюб між громадянами України та інших країн. Для реєстрації шлюбу необхідно надати лише оригінал громадянського паспорту, ідентифікайний код та оригінал свідоцтва про розірвання шлюбу (якщо такий був). Для громадян інших країн додатково надається нотаріальний переклад на українську мову першої сторінки закордонного паспорту та сторінки зі штампом про в’їзд на територію України (апостильований/легалізований оригінал свідоцтва про розірвання шлюбу з перекладом на українську мову, засвідченого нотаріусом, якщо такий був) – це також Ви можете зробити у VFS Global.

Реєстраційний центр VFS Global надасть повний комплекс послуг для проведення свята, окрім реєстрації шлюбу:

  1. Додаткові послуги (квіткові композиції для нареченої, бутоньєрки/бонбоньєрки, біжутерія для нареченої,  послуги фото/відео, кейтеринг, запуск великої кулі з тераси Гулівера та багато іншого)
  2. Безкоштовне паркування авто біля центрального входу до Gulliver
  3. Окремий VIP вхід до зали для наречених та гостей
  4. Зробити весільну зачіску/макіяж
  5. Відсвяткувати весілля у одному з найкращих ресторанів у ТРЦ «Gulliver»

Якщо Ви реєструєте шлюб у VFS Global, Ви отримаєте:

  • Неймовірну локацію для проведення церемонії у самому центрі Києва — ТРЦ «Gulliver»
  • Можливість обрати бажану дату та час реєстрації
  • Індивідуальний підхід до кожної пари

Для більш детальної інформації заходьте на сайт vfsglobal, звертайтесь безпосередньо до менеджерів реєстраційного центру або за телефоном +380442245765.

Будемо раді Вам з понеділка по п’ятницю з 8:30 до 17:00.

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше