ДОТИК ІТАЛІЇ НОВА КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА/ЛІТО 2019 ВІД YAMAMAY - новини від ТРЦ Гулівер

ДОТИК ІТАЛІЇ НОВА КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА/ЛІТО 2019 ВІД YAMAMAY

Капрі — найживописніший острів Середземного моря. Він став ідеальною локацією для зйомок першої частини весняно-літньої колекції YamamaY. Кришталево чиста вода, пейзажі, від яких перехоплює подих, і незабутні заходи сонця — це вражаючі природні декорації для мальовничої й неймовірно жіночної колекції.

Кампанія стала справжнім святом краси острівних пейзажів: види, які неначе щойно зійшли з картин, та флора Середземномор’я наповнили знімки автентичністю й істинним почуттям італійського стилю. Для зйомок першої частини колекції запросили чарівну Матильду Гелер та щиру Ноель Капрі, чиє прізвище, за цікавим збігом обставин, співпадає із назвою острова. Природна й напрочуд жіночна краса дівчат якнайвдаліше підкреслюють цінності YamamaY.

Моделі позували італійському фотографу Рафаеле Мароне. Презентація другої частини кампанії відбудеться зовсім скоро. Фото знову покажуть колекцію весна/літо 2019 на тлі моря і розкішної природи.

Колекція поєднує білизну та одяг для сну й відпочинку, а також дивує відтінками і фантазійним кроєм вишуканих виробів. У палітрі є бежеві, блакитні, рожеві й зелені кольори, зокрема ультрамодний фісташковий. Деякі моделі оздоблені ніжним мереживом і кокетливими квітковими принтами.

Любов та відданість YamamaY природі і збереженню планети стала рушійною силою для численних проектів, наприклад, #SavetheOcean — глобальної кампанії, метою якої є збереження стійкості морського середовища та забезпечення нашим дітям кращого майбутнього, і #GreentheFuture — «зеленої філософії», що стане для бренда запорукою екологічного майбуття.

***

Yamamay - італійський бренд нижньої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок з усього світу завдяки вишуканим і трендовим моделям. Магазин Yamamay - невичерпне джерело задоволення і натхнення: знакова італійське якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка і приємна цінова політика!

Yamamay :
ТРЦ Gulliver, 2-й поверх.

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я Gulliver робота підземного паркінгу Gulliver робота підземного паркінгу Більше