ДОТИК ІТАЛІЇ НОВА КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА/ЛІТО 2019 ВІД YAMAMAY - новини від ТРЦ Гулівер

ДОТИК ІТАЛІЇ НОВА КОЛЕКЦІЯ ВЕСНА/ЛІТО 2019 ВІД YAMAMAY

Капрі — найживописніший острів Середземного моря. Він став ідеальною локацією для зйомок першої частини весняно-літньої колекції YamamaY. Кришталево чиста вода, пейзажі, від яких перехоплює подих, і незабутні заходи сонця — це вражаючі природні декорації для мальовничої й неймовірно жіночної колекції.

Кампанія стала справжнім святом краси острівних пейзажів: види, які неначе щойно зійшли з картин, та флора Середземномор’я наповнили знімки автентичністю й істинним почуттям італійського стилю. Для зйомок першої частини колекції запросили чарівну Матильду Гелер та щиру Ноель Капрі, чиє прізвище, за цікавим збігом обставин, співпадає із назвою острова. Природна й напрочуд жіночна краса дівчат якнайвдаліше підкреслюють цінності YamamaY.

Моделі позували італійському фотографу Рафаеле Мароне. Презентація другої частини кампанії відбудеться зовсім скоро. Фото знову покажуть колекцію весна/літо 2019 на тлі моря і розкішної природи.

Колекція поєднує білизну та одяг для сну й відпочинку, а також дивує відтінками і фантазійним кроєм вишуканих виробів. У палітрі є бежеві, блакитні, рожеві й зелені кольори, зокрема ультрамодний фісташковий. Деякі моделі оздоблені ніжним мереживом і кокетливими квітковими принтами.

Любов та відданість YamamaY природі і збереженню планети стала рушійною силою для численних проектів, наприклад, #SavetheOcean — глобальної кампанії, метою якої є збереження стійкості морського середовища та забезпечення нашим дітям кращого майбутнього, і #GreentheFuture — «зеленої філософії», що стане для бренда запорукою екологічного майбуття.

***

Yamamay - італійський бренд нижньої білизни, купальників і домашнього одягу. Колекції Yamamay підкорюють жінок з усього світу завдяки вишуканим і трендовим моделям. Магазин Yamamay - невичерпне джерело задоволення і натхнення: знакова італійське якість, розкішні матеріали, ультрамодні фасони, бездоганна посадка і приємна цінова політика!

Yamamay :
ТРЦ Gulliver, 2-й поверх.

ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” Більше