Відкриття магазина Under Armour в ТРЦ GULLIVER - новини від ТРЦ Гулівер

Відкриття магазина Under Armour в ТРЦ GULLIVER

5 вересня 2018 року в ТРЦ GULLIVER відкрився новий магазин технологічного гіганта, розробника і виробника спортивного екіпірування преміум класу — Under Armour.

Новий магазин UNDER ARMOUR розташований на 3 поверсі і представлений в форматі BRAND HOUSE — флагманський магазин. Це означає наявність розширеного асортименту продукції в таких напрямках, як біг, тренінг, баскетбол і повсякденний спортивний одяг.

Це вже сьомий магазин UNDER ARMOUR в Україні.

Фокусуючись на застосуванні високих технологій в матеріалах і дизайні спортивного одягу, Under Armour в новому магазині в ТРЦ GULLIVER представить актуальну лінійку продуктів, яка допомагає спортсменам виглядати і відчувати себе найкращим чином, сприяючи досягненню кращих результатів під час тренувань і виступів.

Магазин Under Armour в ТРЦ GULLIVER, площею 219 м2, має можливості надання кращого сервісу, а клієнти отримують компетентні рекомендації по підбору екіпіровки, яка відповідають їх унікальним спортивним потребам.

 


Про Under Armour, Inc. Under Armour — виробник спортивного одягу і взуття, який перевернув розуміння образу спортсменів в світовому масштабі. Інноваційна продукція бренду, розроблена з метою зробити всіх спортсменів краще, продається по всьому світу для атлетів різних рівнів підготовки. Платформа Under Armour Connected Fitness™ підтримує найбільше в світі фітнес і бігове співтовариство завдяки ряду додатків: UA Record, MapMyFitness, Endomondo і MapMyRun. Штаб-квартира Under Armour знаходиться в Балтіморі, штат Меріленд.

Детальна інформація про бренд на сторінці Facebook:

https://www.facebook.com/underarmourukraine/

Сайт: https://md-fashion.com.ua/underarmour

Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver Kyiv Forever: виставковий проєкт до Дня Києва у ТРЦ Gulliver У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка   до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» У ТРЦ Gulliver відкрилася фотовиставка до Дня матері від СТБ — «Мадонна. Життя триває» Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Оновлений графік роботи ТРЦ Gulliver Більше