Новорічна казка | Вигравайте WowBox! - новини від ТРЦ Гулівер

Новорічна казка | Вигравайте WowBox!

Книга чи ґаджет? Діти все частіше обирають технології – це частина їх адаптації до сучасного світу. Проте книга наповнює і розвиває їх особистість. Тому замість протиставлення книги та ґаджетів, ми об’єднали їх.
 
WowBox – це крутий комплект для читання та гри із доповненою реальністю (AR) від Нової Пошти. У коробочці WowBox ви знайдете книгу, браслет з wow-піном, велику розмальовку, наклейки, ігровий елемент, інструкцію та додаткові сюрпризи.
 
Правила акції «Новорічна казка»
1.            Купуй в ТРЦ Gulliver з 15 грудня 2018 по 15 січня 2019 року
2.            Реєструй чеки в день покупки, загальною сумою від 1000 грн*
3.            Кожні 1000 грн – твій шанс виграти один із миттєвих подарунків та WOWBOX **
*Беруть участь чеки будь-яких магазинів або розважальних закладів ТРЦ Gulliver, крім чеків магазину «Сільпо», «Аптеки Доброго Дня», та закладів зони фуд-корту.
** Під подарунками розуміється право на отримання сувенірів від ТРЦ Gulliver, призів від орендарів та WOWBOX від Нова Пошта.
Обмеження щодо участі: не мають права брати участь співробітники ТРЦ Gulliver, магазинів, розважальних зон та їх найближчі родичі та особи, які не досягли 18 років.
Стійка реєстрації знаходиться на 1 поверсі ТРЦ Gulliver.

Завантажити офіційні правила акції можна тут.

Також запрошуємо вас відвідати велике відкриття Новорічної ялинки з зірковою програмою та Сергієм Бабкіним, що відбудеться 21 грудня у нашому ТРЦ.

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше