Відкриття Новорічної ялинки в Gulliver - події | ТРЦ Гулівер

Відкриття Новорічної ялинки в Gulliver

Цього Нового року ми вирішили, що одного свята буде замало — тому придумали для вас потрійне свято!
21 грудня, у день відкриття Новорічної ялинки, під дахом ТРЦ Gulliver об'єднаються класична казка з неймовірними декораціями, шалений шопінг та яскраві зірки:
- Андрій Бойко – співак з неймовірним голосом, головний герой серіалу «Школа» та просто красунчик!
- Христина Шишпор — прима-балерина Національного академічного театру опери та балету України імені
- Т. Г. Шевченка, героїня клипів "ТІК" та Олега Винника
- Сергій Костецький — переможець телепроектів «Танці з зірками» та «Танцюю для тебе», постановник телешоу «Топ-модель по-українськи» і «Пацанка: Нове життя»
- Учасники "Голос Діти" та SUPER ШКОЛА — Вероніка Коваленко, Катя Манузіна, Ярослав Рогальський, Вероніка Деркач, Дарина Галицька, Даша Байрамова та Ніка Атанасова!
- «Шпилясті кобзарі» – їхні виступи завжди дивують публіку та піднімають настрій, вони неочікувані, життєрадісні, та позитивні.
А завершенням святкового вечора прикрасить виступ Сергія Бабкіна!
Подія відбудеться 21 грудня з 17:00 до 21:00 у центральному атріумі Gulliver.
 
На вас чекають пам'ятні зустрічи з зірковими гостями, казковий шопінг, конкурси та подарунки.
Деталі свята опублікуємо у події на Facebook
Побачимось у Gulliver!
Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Більше