LuckyLOOK представив нову колекцію Autumn-Winter 2021/22 - новини від ТРЦ Гулівер

LuckyLOOK представив нову колекцію Autumn-Winter 2021/22

Наймодніші новинки сезону вже можна побачити в магазинах бренду.

ГОЛОВНІ УБОРИ

Від класичних капелюхів до трендових панам. «Родзинкою» в осінній колекції є бейсболки з вельвету і екошкіри. В образах вони виглядають дуже стильно і по-новому. Такий look —
  безпрограшний варіант для тих, хто стежить за модними тенденціями.

АКСЕСУАРИ

Затишні палантини, які створені з турботою про клієнта, з кашеміру і шерсті, будуть зігрівати вас у найхолодніші вечори. У колекції ви зможете побачити однотонні, двосторонні шарфи, в клітинку і безліч інших принтів. Аксесуар, який однозначно стане бестселером, - косинки. Найгарячіший тренд 2021/22 також представлений в колекції.

ОКУЛЯРИ

Сонцезахисні й іміджеві окуляри, нові актуальні форми, кольори. Моделі від класики до маски. Серед безлічі стильних моделей ви обов'язково знайдете ідеальну пару, яку будете носити з комфортом і задоволенням. Кожна пара окулярів LuckyLOOK має 100% захист від UF, нам важливі якість матеріалів і ваша довіра. Тому будьте спокійні: обираючи сонцезахисні окуляри нашого бренду, ви обираєте перш за все безпеку.

Також пропонуємо скористатися безкоштовною послугою шопінгу зі стилістом, адже наші стилісти-консультанти знають всі нюанси правильного підбору головних уборів і сонцезахисних окулярів!

Приходьте ознайомитися з новою осінньої колекцією в магазин LuckyLOOK!

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше