Колекція спідньої білизни Chantelle весна/літо 2019 - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція спідньої білизни Chantelle весна/літо 2019

Нова колекція Chantelle — справжній виклик умовностям та консерватизму. Лейтмотивом сезону став пошук істини та справжності у цьому відфотошопленому світі, в якому від природного жіночого образу залишилося не так багато. Обличчям компанії стала відома модель Лена Хардт. Креативний дизайнер бренда Рено Камбузат впевнений, що її сучасний типаж, витонченість, чарівність та багатогранність ідеально співпадають з духом колекції. Натхненням послугувала подорож недоторканими американськими землями. Фотографії колекції нагадують фрагменти особистого подорожнього щоденника, це відхід у невідомі землі та справжній виклик шаблонам краси.

Комплект Absolute Invisible зливається зі шкірою, і можна відчути його невагомість. М’які плавні лінії та гладкі текстури — ідеальний вибір на кожен день. Лінія Champs-Elysees — як дивовижна, повна відкриттів прогулянка по головній вулиці Парижу. У ній багато барв та яскравих текстур. Поєднання вишивки, мережива та атласу подарують грайливий настрій.

У лінії Everyday lace так багато грації та витонченості — навіть у повсякденному одязі можна відчувати себе розкішною. Лінія Festivite — це гра текстур. Обираючи комплект в ніжно-рожевому або червоному кольорі, ви обираєте між пристрастю та ніжністю, спокоєм та цілою бурею емоцій. Цікава форма бра може стати заманливою деталлю образу. Лінія Orangerie окутує вуаллю таємничості. Мереживні орнаменти та гладкі текстури звучать в унісон з чуттєвою та ранимою жіночою душею.

Parisienne allure — дивовижне поєднання гармонії кольору, гладких фактур та делікатних мереживних вставок. В такому комплекті жінка підкреслить ніжність та м’якість характеру. Pyramide — ось де можна дати волю фантазії. Нестандартне поєднання тканин, класична палітра кольорів, розбавлена яскравими фарбами, розкажуть про багатогранність та протиріччя.

Обираючи Segur, ви обираєте шарм, чарівність та сексуальність. Бра, трусики та бюстье — все створено для того, аби відчути себе бажаною, чуттєвою та трохи ранимою. Якщо хочете, щоб білизна повністю залишалася невидимою та невагомою, тоді Soft stretch — це те, про що ви давно мріяли.

Фокусуючись на ландшафті, світлі, текстурі та чистоті зображення, у новій колекції проявлений новий підхід до художнього напрямку та багатогранності. Chantelle SS19 — це легкий спосіб підкреслити свої сильні сторони та обрати настрій сьогоднішнього дня.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше