Колекція нижньої білизни DIM весна-літо 2017 - новини від ТРЦ Гулівер

Колекція нижньої білизни DIM весна-літо 2017

Обпалена сонцем пустеля та квітучий оазис, багатовікові традиції та церемоніал, який зачаровує, неперевершений світ флори та підстерігаюча небезпека - таємничі простори Африки надихнули команду французького бренду DIM на створення колекції весна-літо 2017.
ДИКА АФРИКАОбпалена сонцем пустеля та квітучий оазис, багатовікові традиції та церемоніал, який зачаровує, неперевершений світ флори та підстерігаюча небезпека - таємничі простори Африки надихнули команду французького бренду DIM на створення колекції весна-літо 2017. Жіночі та чоловічі моделі нижньої білизни виконані у стилістиці культурної спадщини континенту: етнічні візерунки, анімалістичні принти, абстракції та тепла палітра, немов зігріта палкими променями сонця. Колекція занурює у містичну атмосферу материка, де тільки Він, Вона та закони природи.Гладкий еластичний матеріал комплектів Body Touch обрамляють хвилясті краї, що нагадують звивисті русла Нілу. Виткану з гіпюру нижню білизну Generous Dentelle доповнюють аплікації квіткових вишивок: зображення лілій, які так рідко зустрічаються на континенті, підкреслюють унікальність власниці. Моделі DIAMS Action Fermete заворожують сакральними символами на вишуканих тасьмах. Абстрактні мереживні орнаменти лінії Sublim Dentelle – ніби відтворений на полотні південноафриканський настінний живопис, а принт ефіопської зебри поверх напівпрозорого тюля на комплектах Sexy Coton Dentelle повторює забарвлення волелюбної тварини. Ніжні бавовняні моделі Les Pockets Coton забезпечать комфортне перебування навіть у сонячній савані.Чоловічі моделі Loose Boxer, X-Temp, Soft Touch POP відповідають інстинктові добувача: високотехнологічна тканина, що не обмежує рухів, продуманий крій, що забезпечує ідеальну посадку, допоможуть здобути перемогу у сутичці зі стихією.Прогулянки піщаними дюнами, гра на виживання та кемпінг під відкритим небом - колекція DIM весна-літо 2017 вабить шукачів пригод до епіцентру ризику та куражу. Нові моделі від французького бренду подбають про те, щоб спокушена чарівним духом Африки закохана пара отримала насолоду від авантюр!
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше