Колекція нижньої білизни DIM весна-літо 2017 - news from SEC Gulliver

Колекція нижньої білизни DIM весна-літо 2017

Обпалена сонцем пустеля та квітучий оазис, багатовікові традиції та церемоніал, який зачаровує, неперевершений світ флори та підстерігаюча небезпека - таємничі простори Африки надихнули команду французького бренду DIM на створення колекції весна-літо 2017.
ДИКА АФРИКАОбпалена сонцем пустеля та квітучий оазис, багатовікові традиції та церемоніал, який зачаровує, неперевершений світ флори та підстерігаюча небезпека - таємничі простори Африки надихнули команду французького бренду DIM на створення колекції весна-літо 2017. Жіночі та чоловічі моделі нижньої білизни виконані у стилістиці культурної спадщини континенту: етнічні візерунки, анімалістичні принти, абстракції та тепла палітра, немов зігріта палкими променями сонця. Колекція занурює у містичну атмосферу материка, де тільки Він, Вона та закони природи.Гладкий еластичний матеріал комплектів Body Touch обрамляють хвилясті краї, що нагадують звивисті русла Нілу. Виткану з гіпюру нижню білизну Generous Dentelle доповнюють аплікації квіткових вишивок: зображення лілій, які так рідко зустрічаються на континенті, підкреслюють унікальність власниці. Моделі DIAMS Action Fermete заворожують сакральними символами на вишуканих тасьмах. Абстрактні мереживні орнаменти лінії Sublim Dentelle – ніби відтворений на полотні південноафриканський настінний живопис, а принт ефіопської зебри поверх напівпрозорого тюля на комплектах Sexy Coton Dentelle повторює забарвлення волелюбної тварини. Ніжні бавовняні моделі Les Pockets Coton забезпечать комфортне перебування навіть у сонячній савані.Чоловічі моделі Loose Boxer, X-Temp, Soft Touch POP відповідають інстинктові добувача: високотехнологічна тканина, що не обмежує рухів, продуманий крій, що забезпечує ідеальну посадку, допоможуть здобути перемогу у сутичці зі стихією.Прогулянки піщаними дюнами, гра на виживання та кемпінг під відкритим небом - колекція DIM весна-літо 2017 вабить шукачів пригод до епіцентру ризику та куражу. Нові моделі від французького бренду подбають про те, щоб спокушена чарівним духом Африки закохана пара отримала насолоду від авантюр!
BOSS | Samsonite! BOSS | Samsonite! Vyshyvanka Ukraine Vyshyvanka Ukraine": a charity project for Vyshyvanka Day will be launched at the Gulliver Shopping Center with the participation of women defenders and the "Zemlyachka" «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок More