Італійський бренд Yamamay представив нову капсульну колекцію білизни - новини від ТРЦ Гулівер

Італійський бренд Yamamay представив нову капсульну колекцію білизни

До завершення осіннього сезону Yamamay презентував головний «діамант» - капсульну колекцію IAMNAOMICAMPBELL, створену в тандемі з супермоделлю.
#IAMNAOMICAMPBELLДо завершення осіннього сезону Yamamay презентував головний «діамант» - капсульну колекцію IAMNAOMICAMPBELL, створену в тандемі з супермоделлю. Попередні спільні капсули «Чорної пантери» та Yamamay мали приголомшливий успіх, і Наомі Кемпбелл знову розробила дизайн комплектів нижньої білизни та стала обличчям рекламної кампанії.Нова капсульна колекція IAMNAOMICAMPBELL від Yamamay просякнута чарівною красою та спокусою, а стиль відповідає останнім тенденціям моди. Темношкіра красуня приділила особливу увагу матеріалам та деталям, які надали нижній білизні романтичний і сексуальний флер. Безсумнівний фаворит колекції - чорний колір, він підкреслює всі кольоротипи та виграшно виглядає на контрастах.Результатом творчої співпраці стало ідеальне поєднання вишуканості та спокуси, які втілилися в чотирьох лініях капсульної колекції: Dynasty, Fairy Tale, Scandal та Sculptural.Нижня білизна Dynasty дозволить власниці почуватися впевненою, привабливою, як ніколи раніше. Ажурні деталі, які створюють оригінальні візерунки у вигляді макраме в поєднанні з найніжнішим сатином, надають моделям лінії особливу чуттєвість. Білизну Fairy Tale створено з прозорого чорного мережива, який уособлює справжній вибух романтизму. Назва Scandal говорить сама за себе: у білизні можна легко відчути себе фатальною жінкою завдяки прозорому чорному мереживу та крою, які роблять силует ще більш витонченим. Суперсучасні й авангардні моделі Sculptural створені з неопрену та сатину, вони ідеально сідають по фігурі та виграшно підкреслюють груди.Рекламна кампанія нової капсули пройшла у співпраці з Наомі Кемпбелл та гуру фотографії Маріо Тестіно, погляд якого майстерно фіксує кожну деталь. Спільна творчість супермоделі, фотографа та Yamamay вже стала витвором мистецтва.
1-yamamay-2016-11-17-in8-yamamay-2016-11-17-in
6-yamamay-2016-11-17-in5-yamamay-2016-11-17-in
3-yamamay-2016-11-17-in2-yamamay-2016-11-17-in
ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Бренд вишитого одягу SVARGA в ТРЦ Gulliver Більше