Італійський бренд Yamamay представив нову капсульну колекцію білизни - новини від ТРЦ Гулівер

Італійський бренд Yamamay представив нову капсульну колекцію білизни

До завершення осіннього сезону Yamamay презентував головний «діамант» - капсульну колекцію IAMNAOMICAMPBELL, створену в тандемі з супермоделлю.
#IAMNAOMICAMPBELLДо завершення осіннього сезону Yamamay презентував головний «діамант» - капсульну колекцію IAMNAOMICAMPBELL, створену в тандемі з супермоделлю. Попередні спільні капсули «Чорної пантери» та Yamamay мали приголомшливий успіх, і Наомі Кемпбелл знову розробила дизайн комплектів нижньої білизни та стала обличчям рекламної кампанії.Нова капсульна колекція IAMNAOMICAMPBELL від Yamamay просякнута чарівною красою та спокусою, а стиль відповідає останнім тенденціям моди. Темношкіра красуня приділила особливу увагу матеріалам та деталям, які надали нижній білизні романтичний і сексуальний флер. Безсумнівний фаворит колекції - чорний колір, він підкреслює всі кольоротипи та виграшно виглядає на контрастах.Результатом творчої співпраці стало ідеальне поєднання вишуканості та спокуси, які втілилися в чотирьох лініях капсульної колекції: Dynasty, Fairy Tale, Scandal та Sculptural.Нижня білизна Dynasty дозволить власниці почуватися впевненою, привабливою, як ніколи раніше. Ажурні деталі, які створюють оригінальні візерунки у вигляді макраме в поєднанні з найніжнішим сатином, надають моделям лінії особливу чуттєвість. Білизну Fairy Tale створено з прозорого чорного мережива, який уособлює справжній вибух романтизму. Назва Scandal говорить сама за себе: у білизні можна легко відчути себе фатальною жінкою завдяки прозорому чорному мереживу та крою, які роблять силует ще більш витонченим. Суперсучасні й авангардні моделі Sculptural створені з неопрену та сатину, вони ідеально сідають по фігурі та виграшно підкреслюють груди.Рекламна кампанія нової капсули пройшла у співпраці з Наомі Кемпбелл та гуру фотографії Маріо Тестіно, погляд якого майстерно фіксує кожну деталь. Спільна творчість супермоделі, фотографа та Yamamay вже стала витвором мистецтва.
1-yamamay-2016-11-17-in8-yamamay-2016-11-17-in
6-yamamay-2016-11-17-in5-yamamay-2016-11-17-in
3-yamamay-2016-11-17-in2-yamamay-2016-11-17-in
Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше