ІГРИ РОЗУМУ - новини від ТРЦ Гулівер

ІГРИ РОЗУМУ

Колекція нижньої білизни Passionata осінь/зима 2017-18

Розкішні мережива, чаруючі кольори, звабливі бантики та спокусливі фасони – нижня білизна Passionata незмінно пробуджує бажання подобатися самій собі та загравати з обранцем. У сезоні осінь/зима 2017-18 дизайнери бренду перевершили себе: колекція підносить вміння прекрасної половини людства зачаровувати та дивувати до мистецтва.

Щоб збуджувати уяву відчуттям новизни, але допомагати дівчатам залишатися собою, бренд Passionata в колекції нижньої білизни осінь/зима 2017-18 запропонував ідеальний баланс між новими лініями та бестселерами у оновленій палітрі. Відтінки тінистої ялини, балетного пуанту, золотистого портвейну, васабі з лаймом та вершкового рому – актуальні кольори сезону підібрані, щоб надихнути на експерименти з образами та вражати.  

Серед новинок – лінія Enjoy, яка виготовлена з ажурних, але еластичних тканин, та прикрашена абстрактними візерунками, Embrasse Moi до якої увійшли як спокусливі комплекти нижньої білизни, так і звабливі боді, а також Eyelash, яка пропонує моделі з тонкого мережива, розписаного малюнками пишних бутонів камелій.

До речі, квіткові мотиви, що так бажані у холодний сезон, відобразилися і на знакових для бренду лініях White Nights, розписаної паростками сакури, та Blossom, на якій розпускається флора небаченої краси. Окрім візуального захоплення, колекція залучає усі органи чуття: фактурні графічні візерунки на комплектах Dandy так і хочеться відчути на дотик.

У гру протилежностей вступають бюстгальтери та трусики Cheeky. Комплекти стануть чудовою базою для яскравих образів, сховавшись під приталеним одягом та підкреслюючи красу декольте. Якщо самодостатні дівчата у чомусь і мають потребу, то тільки в моделях Delicacy. Невичерпне джерело тактильного задоволення та душевного комфорту – нижня білизна з культової лінії представлена у всіх відтінкам ніжності. 

Залишаючись вірними собі, у сезоні осінь/зима 2017-18 дівчата будуть змінюватися у такт настрою, фліртувати за новими правилами і без, та кружляти голови. Звертаючись до найактуальніших відтінків, застосовуючи спеціальну техніку крою, використовуючи вишукані мережива та благородні тканини, творчий колектив французького бренду Passionata представив колекцію нижньої білизни, яка стирає грань між реальністю та фантазією.    

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше