#HAPPYSUNNYGIRLS – ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ 2019 YAMAMAY - новини від ТРЦ Гулівер

#HAPPYSUNNYGIRLS – ЛІТНЯ КОЛЕКЦІЯ 2019 YAMAMAY

Мілан, травень 2019. Мальдіви, втілення краси нашої планети та разом з тим символ її вразливості, стали тлом нової літньої колекції YamamaY. За допомогою рекламних фото бренд не просто демонструє оновлену літню колекцію, а робить акцент на важливості піклування про океан та поширює важливу інформацію.

Турбота про море закладена у YamamaY на генетичному рівні: компанія підтримує фонд «One Ocean», поділяє його місію та етичний кодекс поведінки, який закликає до захисту морського середовища. Відданість своїм принципам YamamaY підкріплює при створенні кожної нової лінії.

Для демонстрації барвистої, жіночної колекції було обрано чотирьох моделей: Грету, Зайну, Шейлу та Клаудію. Кадри рекламної кампанії — це не що інше, як звичний дівочий відпочинок на березі моря — в них самі веселощі, насичені кольори та розкішні купальники. Суцільні моделі, бікіні та оригінальні трікіні, оздоблені шнурівкою, контрастними деталями, плетінням, асиметрією та глибокими вирізами ідеально пасуватимуть як до розслабленого, так і до найактивнішого відпочинку. Неонові кольори, квіткові та геометричні принти, енергійна смужка і приголомшлива кількість простих базових моделей — перед таким різноманіттям неможливо встояти.

Окрім вічної класики, чорно-білої гами, тут є й червоні, є помаранчеві, коралові, бірюзові та сині купальники — все для того, щоб відсвяткувати літо в його яскравій оптимістичній палітрі. Колекція була б неповною без комбінезонів, грайливих топів, суконь та штанів із невагомої барвистої тканини.

Та YamamaY не зупиняється на досягнутому й продовжує свій задум популяризувати усвідомлене і бережливе ставлення до ресурсів океану. Саме тому лінія «Eco Vibes» виготовлена з турботою про природу — склад на 100% екологічний.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше