На Площі зірок у Києві відкрили зірку DZIDZIO - новини від ТРЦ Гулівер

На Площі зірок у Києві відкрили зірку DZIDZIO

Нарешті цей день настав, і сьогодні на Площі Зірок біля ТРЦ Gulliver ми відкрили зірку яскравого та запального Dzidzyo! 

DZIDZIO (Михайло Хома) – український співак, фронтмен та засновник гурту «DZIDZIO», автор пісень, актор, кінорежисер, продюсер. Його пісні запалюють та наповнюють радістю та енергією.

DZIDZIO на відкритті своєї зірки відзначив, що «зірка на Площі зірок стала гарним подарунком гурту до його 12-річчя».

Вітаємо видатний український гурт з отриманням власної зірки та дякуємо їм за творчість.

Ми раді бути частиною важливого проєкту «Площа Зірок» та щоразу відкриваючи зірку музиканту, спортсмену, чи діячу культури ми сподіваємось і віримо, що проєкт мотивує їх не зупинятися на досягнутому, а популяризувати країну у світі.

Проєкт «Площа зірок» виховує нове покоління, нагадуючи їм про відомих українців та мотивуючи підлітків слідувати до своєї мети, свого успіху.

Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» Вишивана Україна»: У ТРЦ Gulliver стартує благодійний проєкт до Дня вишиванки за участі захисниць та ГО «Землячки» «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок «Писанки. Відродження»: в ТРЦ Gulliver покажуть врятовану колекцію писанок Більше