Добро повертається - новини від ТРЦ Гулівер

Добро повертається

Наближається головне свято краси, жіночості та ніжності. ТРЦ Gulliver запрошує провести цей чудовий весняний день разом і п

Наближається головне свято краси, жіночості та ніжності. ТРЦ Gulliver запрошує провести цей чудовий весняний день разом і поєднати вдалий шопінг з цікавими розвагами,а також можливістю зробити внесок у доброчинні справи та виграти подорож до омріяної країни.

Напередодні, 7 березня, передсвятковий настрій будуть створювати DJ-сети та розважальні інтерактивні зони. Крім того, до 8 березня включно у ТРЦ Gulliver триває "Фестиваль чуйності". Захід проходить під гаслом "Добро повертається". На тематично оформлених ділянках кожен бажаючий має змогу висловити почуття любові до близької людини, до Батьківщини, і навіть до домашніх улюбленців.

Небайдужі мають змогу підтримати благодійну ініціативу зі збору коштів на придбання медичного апарату для надскладних операцій на спинному та головному мозку. Обладнання буде передано до нейрохірургічного відділення Інституту ім. А.П. Ромоданова АМН України, у якому щорічно оперують понад 1000 онкохворих дітей. Для підтримки цієї ініциативи достатньо за символічну суму придбати сувенірний браслет від ТРЦ Gulliver.

Протягом дня 8 березня гостей ТРЦ Gulliver очікують цікаві конкурси, для перемоги у яких учасники та чарівні учасниці мають продемонструвати «залізну нежіночу» логіку, яскрава концертна програма, романтична фото сесія з гігантськими об’ємними квітами та креативні привітання.

Довгоочікуваною «родзинкою» свята стане розіграш сертифікату на подорож від туристичного партнера акції для любителів шопінгу - компанії «TEZ TOUR Турагенція». Нагадуємо, що до 8 березня включно стати учасником акції може кожен, хто зробить покупку на суму понад 300 грн.

ОФІЦІЙНІ УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ РЕКЛАМНОЇ АКЦІЇ
«Бери участь – вигравай путівку!»
Терміни та визначення, використані в Офіційних умовах проведення рекламної акції«Бери участь – вигравай путівку!» (надалі – «Офіційні умови»), мають такі значення:
Туроператор– ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ «СМАРТ І КО», місцезнаходження: 02160, м. Київ, вул. Регенераторна, буд. 4, оф. 4-068;
Замовник - Товариство з обмеженою відповідальністю «ТРИ О», місцезнаходження: 01001,
м. Київ, пл. Спортивна, 1-А.
Організатор – Товариство з обмеженою відповідальністю «РЕКЛАМНЕ АГЕНСТВО «МОЗЕС», місцезнаходження: 04070, м. Київ, вул. Ігорівська, 1/8, літера «Д».
Договір – укладений між Туроператором і Переможцем договір на туристичне обслуговування.
Приз – сертифікат 20 000 гривень від Туроператора для одного Учасника - Переможця Рекламної Акції, який може бути обміняний на тур в будь-яку країну світу, туристичні послуги щодо якої надає Туроператор, шляхом зменшення вартості туру (туристичних послуг Туроператора) на суму Призу.
Учасники – фізичні особи, які протягом Строку проведення Рекламної Акції стали її учасниками за умови виконання дій, визначених в даних Офіційних умовах.
Переможець – Учасник, який отримав Приз шляхом визначення переможця Рекламної Акції під час проведення жеребкування серед анкет Учасників, що приймають участь в Рекламній Акції.
Рекламна Акція «Бери участь – вигравай путівку!» (надалі – «Рекламна Акція») – акція, що проводиться Організатором, в рамках якої Туроператор надає Учаснику можливість отримати Приз за умови виконання дій, визначених даними Офіційними умовах.
Строк проведення Рекламної Акції - період дії Акції, що починається з 10:00:00 год14.02.2015 року та закінчується о16:00:00 год 08.03.2015 року включно.

1. Загальні умови проведення Рекламної Акції
1.1. Рекламна Акція проводиться на території ТРЦ «Gulliver», що розташований за адресою:
м. Київ, пл. Спортивна, 1-А.
1.2. Метою проведення Рекламної Акції є збільшення популярності туристичних послуг, що надаються Туроператором, заохочення потенційних клієнтів до продуктів Туроператора та збільшення потенційних клієнтів для Організатора.
1.3. Переможець Рекламної Акції, отримуючи Приз, розуміє та підтверджує, що отримує від Туроператора дохід у вигляді Призу та для отримання Призу Переможцю необхідно укласти з Туроператором Договір. Туроператор відповідно до п. 176.2. ст.176 Податкового кодексу України має статус податкового агента відносно такого доходу, у зв’язку з чим утримує із суми Призу податок на доходи фізичних осіб за ставкою, визначеною в п.167.3. ст. 167 Податкового кодексу України, та подає інформацію щодо такого доходу у вигляді Призу, врученого Переможцю Рекламної Акції, до контролюючих державних органів.
1.4. Участь Учасника у Рекламній Акції припиняється після закінчення Строку проведення Рекламної Акції.

2. Продукція, що бере участь в Рекламній Акції
2.1. В Акції беруть участь товари/послуги усіх орендарів ТРЦ «Gulliver», що розташовані/реалізують свої товари/послуги в ТРЦ «Gulliver», окрім супермаркету «Гурман Фуршет», а також ресторанів, кафе та інших заходів ресторанного господарства (надалі – Акційні Товари).

3. Право на участь в Рекламній Акції
3.1. Брати участь в Рекламній Акції можуть усі громадяни України, які постійно проживають на території України та яким на початок проведення Рекламної Акції виповнилось 18 років (мають повну діє - та правоздатність).
УВАГА! Не визнаються Учасниками Рекламної Акції та не можуть брати участь в ній власники та працівники Організатора або представники орендарів (власники брендів та обслуговуючий персонал), власники та співробітники рекламних агентств, клінінгових, охоронних та інших організацій, причетних до проведення Рекламної Акції, а також безпосередні члени їх родин.Під безпосередніми членами родин розуміються дружина або чоловік, діти, батьки, брати чи сестри, дідусі та бабусі, онуки, інші утриманці або опікуни та особи, які мають пряме відношення до власників та працівників Організатора Рекламної Акції.

4. Порядок участі в Рекламній Акції
4.1. Для участі в Рекламній Акції протягом Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver» Учаснику необхідно придбати будь-які Акційні Товари на загальну суму в чеку від 300 грн. виключно в ТРЦ «Gulliver», за адресою, вказаною в п.2.1. чинних Офіційних умов та згідно умов, що вказані в п. 5.2. чинних Офіційних умов, що б підтверджувалося наявністю розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря (-ів) ТРЦ «Gulliver»). Чеки на суми покупок менше 300 грн. не сумуються.
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Рекламній Акції. 
4.2. Щоб стати Учасником Рекламної Акції фізичній особі необхідно підійти до представника Організатора до інформаційного стенду «Бери участь – вигравай путівку!»,пред’явити фіскальний чек чи товарний чек з печаткою орендаря (-ів), які відповідають умовам участі у Рекламній Акції, заповнити анкету Учасника.
4.2.1. Реєстрація анкет Учасників, що містять особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, електронну скриньку тощо), здійснюється на 1 поверсі ТРЦ «Gulliver» представником Організатора у інформаційному стенді «Бери участь – вигравай путівку!» щодня протягом Строку проведення Рекламної Акції з 10:00 до 22:00.
4.2.2. Заповнивши анкету та пред’явивши фіскальний чек чи товарний чек з печаткою орендаря (-ів), які відповідають умовам участі у Рекламній Акції, Учасник отримує право на участь у розіграші Призу.
УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – Учасники мають можливість заповнювати стільки реєстраційних анкет Учасника, скільки забажають згідно до Офіційних умов Рекламної Акції.
4.3. До участі в Рекламній Акції допускаються лише фіскальні чеки чи товарні чеки учасника з печаткою орендаря (-ів) ТРЦ «Gulliver» з датою та часом, які відповідають Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver», та заповнені згідно п. 5.2. чинних Офіційних умов.
4.4. Усі анкети Учасників, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призу, що відбудеться за адресою, зазначеною упункті 2.1. чинних Офіційних умов о 18:00 год. 08 березня 2015 року, за умови дотримання Учасниками Рекламної Акції чинних Офіційних умов.
4.4.1. Реєстрація анкет Учасників припиняється о 16:00 год. 08березня 2015 року.
4.5. Учасники Рекламної Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря (-ів)) на придбані Акційні Товари, для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Gulliver», адреса якого наведено в п. 2.1. чинних Офіційних умов.

5. Порядок участі в Рекламній Акції
5.1. Для участі в Рекламній Акції необхідно протягом Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver» Учаснику необхідно придбати будь-які Акційні Товари на загальну суму в чеку від 300 грн. виключно в ТРЦ «Gulliver», за адресою, вказаною в п.2.1. чинних Офіційних умов та згідно умов, що вказані в п. 5.2. чинних Офіційних умов, що б підтверджувалося наявністю розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря (-ів) ТРЦ «Gulliver»).
УВАГА! Юридичні особи не можуть брати участь в Рекламній Акції. 
5.2. Щоб стати Учасником Рекламної Акції фізичній особі необхідно пред’явити представнику Організатора, який знаходиться біля інформаційного стенду «Бери участь – вигравай путівку!» фіскальні чеки чи товарні чеки з печаткою орендаря (-ів), які відповідають умовам участі у Рекламній Акції, та заповнити анкету Учасника, після чого Учасник має право приймати участь в розіграші Призу. 
5.2.1. Анкета Учасника (реєстраційна картка), що містять особисту інформацію учасника (П.І.Б., контактний телефон, електронну скриньку тощо), реєструється на 1 поверсі ТРЦ «Gulliver» представником Організатора у інформаційному стенді «Бери участь – вигравай путівку!» щодня протягом Строку проведення Рекламної Акції з 10:00 до 22:00.
5.2.2. Заповнивши анкету та пред’явивши фіскальний чек чи товарний чек з печаткою орендаря (-ів), які відповідають умовам участі у Рекламній Акції, Учасник отримує право на участь у розіграші Призу.
УВАГА! Кількість шансів на одного Учасника не обмежена – Учасники мають можливість заповнювати стільки реєстраційних анкет Учасника, скільки забажають згідно до Офіційних умов Рекламної Акції.
5.3. До участі в Рекламній Акції допускаються лише фіскальні чеки чи товарні чеки учасника з печаткою орендаря (-ів) ТРЦ «Gulliver» з датою та часом, які відповідають Строку проведення Рекламної Акції Організатором на території ТРЦ «Gulliver», та заповнені згідно п. 5.2. чинних Офіційних умов.
5.4. Усі анкети Учасників, заповнені належним чином, беруть участь у розіграші Призу, що відбудеться за адресою, зазначеною упункті 2.1. чинних Офіційних умов о 18:00 год. 08березня 2015 року, за умови дотримання Учасниками Рекламної Акції чинних Офіційних умов.
5.4.1. Реєстрація анкет Учасників припиняється о 16:00 год. 08березня 2015 року.
5.5. Учасники Рекламної Акції повинні зберігати оригінали розрахункових документів (фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря (-ів)) на придбані Акційні Товари, для підтвердження здійснення покупки в ТРЦ «Gulliver», адреса якого наведено в п. 2.1. чинних Офіційних умов.

6. Проведення розіграшу Призу
6.1. 08березня 2015 року о 18:00 год.за адресою, зазначеною у пункті 2.1. чинних Офіційних умов відбудеться розіграш Призу.
6.2. Визначення Переможця по проведенню Акції буде здійснено за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед анкет Учасників, що приймають участь в Акції.
6.3. Серед усіх акційних анкет шляхом жеребкування за допомогою лототрона буде обрано 1 анкету Учасника, якому буде вручено Приз Рекламної Акції.
Увага! Організатор Рекламної Акції зберігає за собою право змінювати механізм визначення Переможця.
6.4. Учасник Акції, анкета якого буде визначена такою, що виграла Приз, буде повідомлений про це одразу в місці розіграшу. Присутність учасника Акції в місці розіграшу Призу є обов’язковою умовою для отримання Призу. Якщо Учасникбуде відсутній в місці розіграшу Призу за адресою, зазначеною у пункті 2.1. чинних Офіційних умов, участь в Рекламній Акції приймають інші анкети Учасників за випадковою ймовірністю, шляхом жеребкування серед всіх анкет Учасників.
6.5. Учасник Рекламної Акції, анкета якого буде визначена такою, що виграла Приз, пред’являє оригінал документа з фотокарткою, що засвічує його особу (паспорт, посвідчення водія тощо) в місці розіграшу Призу. Пред’явлення оригіналу документа з фотокарткою, що засвічує особу переможця (паспорт, посвідчення водія тощо) є обов’язковою умовою для присвоєння Учаснику статусу Переможця. Також Переможець надає оригінали фіскальних чеків чи товарних чеків з печаткою орендаря, що були зареєстровані в акції для перевірки дотримання всіх умов Рекламної Акції.
6.6. Переможець Рекламної Акції приймає офіційні умови Рекламної Акції.
6.7. Переможцю Рекламної Акції для отримання Призу необхідно у період з 08.03.2015 по 08.09.2015 року включно звернутися до відділення Туроператора, яке розміщено в ТРЦ «Gulliver» за адресою, зазначеною у пункті 2.1. чинних Офіційних умов, для обрання туру та укладення з Туроператором відповідного договору на туристичне обслуговування. При собі обов’язково необхідно мати оригінал паспорту та документ, що підтверджує реєстрацію Переможця в Державному реєстрі фізичних осіб-платників податку.
6.8. Якщо вартість туру (туристичний послуг Туроператора), який обрано Переможцем буде перевищувати суму Призу, Переможець зобов’язаний доплатити різницю між вартістю туру (туристичних послуг Туроператора) та номіналом Призу.
6.9. Якщо вартість туру (туристичний послуг Туроператора), який обрано Переможцем буде меншою від суми Призу, різниця між номіналом Призу та вартістю туру (туристичних послуг Туроператора) Переможцеві не відшкодовується.

7. Права та обов’язки Організатора
7.1. Організатор залишає за собою право змінити дату проведення розіграшу та визначення Переможця. Інформацію про змінену дату визначення Переможця можна буде дізнатися на офіційному сайті:www.gullivercenter.comта на офіційних сторінках у соціальних мережах: https://www.facebook.com/gulliver.kiev та https://vk.com/gullivercenterkiev.
7.2. Організатор не проводить повторне повідомлення Переможця про його перемогу.
7.3. Організатор Рекламної Акції не несе жодної відповідальності за не проведення Рекламної Акції, або не вручення Призу у випадку настання таких форс-мажорних обставин, як стихійних лих, пожеж, паводків, воєнних дій будь-якого характеру, блокади, суттєвих змін у чинному законодавстві, яке діє на території проведення Рекламної Акції, інші непідвласні контролю з боку Організатора Рекламної Акцій обставин.
7.4. Організатор Рекламної Акції не несе відповідальність за неможливість отримання Учасником Рекламної Акції по будь-яким причинам, які не залежать від Організатора, в т.ч. по причині зазначення Учасником Рекламної Акції неправильних/або неповних даних тощо, які необхідні для прийняття участі в Рекламній Акції. При цьому такий учасник Рекламної Акції позбавляється права на отримання від Організатора Рекламної Акції будь-якої компенсації.
7.5. Організатор Акції не несе відповідальності відносно майбутнього використання Призу.
7.6. Організатор Акції має право змінювати умови Акції, попередньо повідомив про це, шляхом розміщення інформації на сайтіwww.gullivercenter.comта на офіційних сторінках у соціальних мережах:https://www.facebook.com/gulliver.kiev та https://vk.com/gullivercenterkiev.

8. Прикінцеві положення
8.1. Всі результати Рекламної Акції є остаточними і оскарженню не підлягають.
8.2. Організатор Рекламної Акції не вступає у суперечки з-поміж самих Учасників щодо визначення їх претендентом на отримання Призу.
8.3. У випадку виникнення ситуації, що допускає неоднозначне тлумачення цих Офіційних умов, і/або питань, не урегульованих цими Офіційними умовами, остаточне рішення приймається Організатором Рекламної Акції відповідно до вимог діючого законодавства України. При цьому рішення Організатора Рекламної Акції є остаточним і не підлягає оскарженню.
8.4. Учасники Акції погоджуються, що у разі отримання ними Призу, передбаченого умовами Рекламної Акції, їх особисті дані, які були надані Організатору, а також фіксація самого процесу надання Призу, можуть використовуватися у друкованих, аудіо- та відео матеріалах без додаткової спеціальної згоди Учасника, і таке використання ніяким чином Учаснику не оплачується. Своїм підписом в анкеті Учасника, Учасник Акції з власної волі та добровільно надає повну та беззастережну згоду Організатору та Туроператору на зйомку його на фото-, кіно-, теле- чи відеоплівку, використання його фотографічного зображення та відеозапису з його участю при створенні телевізійних програм, рекламних та інформаційних матеріалів про проведення Акції за умови дотримання вимог ст. 20 Закону України «Про рекламу», а також дає згоду на створення, публічний показ, відтворення та розповсюдження рекламних та/або інформаційних матеріалів, телевізійних та/або інших передач про проведення Акції з його зображенням, відеозаписів з його участю будь-яким незабороненим законом способом як на території України, так і за її межами без обмеження строку публічного показу, відтворення та/чи розповсюдження, а також погоджується на використання та поширення його коментарів, відповідей на запитання, точок зору (в тому числі відеозаписів) будь-яким незабороненим законом способом при здійсненні публічного показу, відтворенні та розповсюдженні його зображення та відеозапису з його участю. 
8.5. Дані правила можуть бути змінені/доповнені Організатором протягом всього Періоду проведення Рекламної Акції, при цьому інформування відносно змін і доповнень буде здійснено шляхом розміщення на сайтіwww.gullivercenter.comта на офіційних сторінках у соціальних мережах https://www.facebook.com/gulliver.kiev та https://vk.com/gullivercenterkiev. Такі зміни і доповнення вступають в силу з моменту опублікування, якщо інше не буде передбачено змінами/доповненнями діючих Офіційних умов.
8.6. Порушення Правил проведення Акції або відмова від виконання діючих Офіційних умов позбавляє Учасника можливості претендувати на отримання передбаченої чинними Офіційними умовами Призу.
8.7. Факт заповнення анкети Учасника означає надання повної згоди Учасників з усіма умовами чинних Офіційних умов Рекламної Акції, а також погоджується зі збором та обробкою їх персональних даних Організатором., на збирання Туроператором цих персональних даних з будь-яких загальнодоступних джерел, на дії щодо захисту таких персональних даних, на визначення на власний розсуд Організатора порядку доступутретіх осіб до персональних даних, а також на дії щодо надання часткового або повного права обробки цих персональних даних іншим суб'єктам відносин, пов'язаних із персональними даними, в обсязі, визначеному на власний розсуд Організатора, відповідно до мети, сформульованої в нормативно-правових актах, які регулюють діяльність Організатора. Факт підписання анкети Учасником підтверджує, що:
a. згоду на обробку персональних даних надається Учасником з моменту підписання анкети Учасника на весь строк зберігання Організатором відповідних категорій документів/інформації, визначений згідно законодавства, після припинення правовідносин між Учасником та Організатором;
b. повідомлений про свої права, визначені ст. 8 Закону України «Про захист персональних даних» (надалі-Закон), мету їх збору, що полягає в наданні Організатором послуг Учаснику, а також здійсненні Організатором іншої діяльності відповідно до вимог та в порядку, визначеному чинним законодавством України, зокрема але не обмежуючись, оприлюднення (повідомлення) результатів участі в розіграшах та акціях Організатора; володільця персональних даних; склад та зміст зібраних персональних даних, осіб, яким передаються мої персональні дані та про те, що передача персональних даних може бути здійснена виключно відповідно до ст. 14 Закону.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше