ЧУТТЄВІСТЬ — В ІННОВАЦІЯХ. ТЕХНОЛОГІЇ В НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ БІЛИЗНИ YAMAMAY - новини від ТРЦ Гулівер

ЧУТТЄВІСТЬ — В ІННОВАЦІЯХ. ТЕХНОЛОГІЇ В НОВІЙ КОЛЕКЦІЇ БІЛИЗНИ YAMAMAY

Мілан, листопад 2019 року. Дотримуючись цінностей, які сповідує YamamaY, бренд проголошує листопад місяцем технологічних інновацій, чия місія спрямована на службу жіночій красі. Слоган кампанії — «Чуттєвість — в інноваціях», відображає те, як зручні та інноваційні речі допомагають нам відчувати себе зручно, прикрашають тіло, дарують сили і підвищують самооцінку.

Копітка науково-дослідницька робота над підгонкою пропорцій і прагненням до ідеальної посадки втілилися в новій капсульної колекції YamamaY. Новинки відрізняються сучасним дизайном і
комфортним матеріалом — виготовленою в Італії інноваційною лайкрою.

Бюстгальтери, комбінації, бріфи й класичні трусики, а також моделюють спідниці і боді, легінси, коригувальні шорти універсального крою допоможуть згладити рельєф і підкреслити форми, стаючи вашим таємним союзником у спокусі.
Базова білизна відтепер не тільки функціональна річ — вона стає зіркою вашого гардеробу та справжньою зброєю на службі краси та жіночій звабливості.

«У фото історії, створеній портретистом Джованні Гастелло, ми знайомимо вас з колекцією інноваційної базової білизни. Це найчуттєвіший спосіб показати, як технологічні нововведення, які використовує YamamaY, покликані поліпшити життя і наповнити її винятковим комфортом. Білизна підкреслить усі переваги фігури, спонукаючи відчувати себе ще більш сексуальною. Ці знімки — ода жіночій красі й чуттєвості», — Джанлуїджі Чімміно, генеральний директор PianoforteHolding.

Одяг, зображений на знімках — продовження ліній Sculpt, Principessa, Althea, Innergy і Space. Лінії Sculpt і Space виготовлені з використанням запатентованої тканини Sensitive®.

Відкривайте для себе оновлену колекцію в магазинах YamamaY.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

The Art of Gifting by L`Occitane The Art of Gifting by L`Occitane  Gulliver   13.11.2020   96   1 хвилина Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе  Gulliver   11.11.2020   97   1 хвилина Нові надходження в Marc Cain! Нові надходження в Marc Cain!  Gulliver   09.11.2020   70   1 хвилина Більше