Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я - новини від ТРЦ Гулівер

Ресурсний стан, сон та імунітет: у ТРЦ Gulliver пройдуть безкоштовні лекції про здоров’я

Зараз необхідно гуртуватися та дбати про один одного як ніколи. Саме тому запрошуємо наших відвідувачів почати 2023 рік правильно. 

Разом з першим брендом науки в Україні – Naukroom – розпочинаємо серію безкоштовних лекцій про здоров’я. Ми зібрали кращих вчених та лікарів країни, інсайти та лайфхаки і, звісно ж, подарунки для найактивніших. 

За три зустрічі ви дізнаєтеся,  як справитися зі стресом та віднайти ресурсний стан. Дієві способи оптимізації сну попри нічні тривоги та науковий погляд на підтримку імунітету у зимовий час.

Вхід вільний за умови попередньої реєстрації. 

Наразі заплановані три лекції про ментальне здоров’я, сон та імунітет – 28 січня, 11 і 18 лютого відповідно. 

28 січня о 14:00 військовий психолог, психотерапевт та вчений Олексій Карачинський розповість про те, як повернутися в ресурсний стан, екологічно проживати стрес від війни та навчитися помічати сигнали власного тіла. За 60 хвилин ви визначите свій рівень ментального здоровʼя та дізнаєтеся про 5 лайфхаків, як розпізнати та впоратися з ПТСР (посттравматичний стресовий розлад). 

Більше про лекцію «Ресурсний стан vs стрес» та реєстрація – тут.
 
11 лютого о 14:00 разом з  науковицею, біологинею, співавторкою книги про сон «Коли я нарешті висплюся?» – Ольгою Масловою ми дізнаємося, як спати під час війни, щоб почувати себе більш-менш продуктивним. За 60 хвилин розповімо, що робити при безсонні, чому лягати опівночі це нормально, як знайти власний ритм і не ламати себе.

Більше про лекцію «Вся правда і міфи про сон» та реєстрація – тут

Вже 18 лютого о 14:00 кандидатка біологічних наук Ольга Маслова розповість, чому жоден процес в організмі не відбувається без імунної системи в рамках лекції «Найважливіше про імунітет». Ми поговоримо про те, чому не треба підвищувати імунітет. На зустрічі ви не почуєте про «магічні та народні» способи покращення імунітету, а лише наукові погляди на оптимізацію роботи імунної системи. 

Більше про лекцію «Найважливіше про імунітет» та реєстрація – тут

Лекції відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням.

Для того, щоб забронювати місце:
1. виберіть подію в календарі
2. заповніть форму реєстрації та натисніть «Забронювати»

Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. Також у разі відключення світла комплекс продовжує працювати від резервного живлення. 

Інформаційним партнерам проєкту стали Ти Київ, Наш Київ, mind та bit.ua.

 

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше