БАГРЯНИЙ ПІК: 11 КОМПЛЕКТІВ БІЛИЗНИ У ПРИСТРАСНОМУ ЧЕРВОНОМУ ВІДТІНКУ - новини від ТРЦ Гулівер

БАГРЯНИЙ ПІК: 11 КОМПЛЕКТІВ БІЛИЗНИ У ПРИСТРАСНОМУ ЧЕРВОНОМУ ВІДТІНКУ

Винні й коралові, рубінові та ягідні — відтінки червоного завжди хвилюють уяву, і викликають сповнені бажанням зітхання. Червоний дійсно буває різним, і зрозуміти найфатальніший колір допоможе білизна.

 Напої міцніше

Відтінок дорогого мерло — відмінний баланс між палкою пристрастю й розумним розрахунком. Така білизна підійде дівчатам, які легко піддаються спокусі, але знають, коли зупинитися. Ідеальні комплекти в кольорі мерло варто шукати в лініях Gloria від Passionata та Le Marais від Chantelle.

Гарячий відтінок сольферіно

Несамовитий енергійний колір сольферіно дозволить брати від життя все, незважаючи на те, що вам до смаку: мереживо, сітка або портупеї. Розкішний відтінок надає впевненість у власній неперевершеності й не терпить відмови від задоволень. Бажаний сольферіно можна знайти в лініях Noeuds et Merveilles від Chantal Thomass, Soleil Nocturne від Aubade і Dame de Paris від marlies|dekkers.

Невинна спокуса 

М'які й невинні "брати" червоного — кораловий, ягідний і яскрава маджента можуть відтінити сміливий спокусливий дизайн нотками чистоти і наївності. Комплекти в дусі сучасних принцес шукаємо в лініях Gloria Passionata, The Bow Collection від Aubade і Fabulous feel від Wonderbra

Сицилійский апельсин

Яскравий, незабутній помаранчево-червоний — це холодний коктейль серед сотень чашок кави, це сонячне літо серед тисяч зим й грайливі босоніжки серед десятків офісних туфель. Цей колір викликає захват, надає життєві сили та вчить бути оптимістом... спокусливим оптимістом. Комплекти білизни в найгарячішому кольорі шукайте у DIM в лінії Invisi Free і в чарівній Encens` moi від Chantal Thomass.

Хочете сказати «дякую» автору? П'ять зірок і репост будуть найкращою подякою.

The Art of Gifting by L`Occitane The Art of Gifting by L`Occitane  Gulliver   13.11.2020   94   1 хвилина Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе Відчуйте чарівну атмосферу скандинавського хюґе  Gulliver   11.11.2020   97   1 хвилина Нові надходження в Marc Cain! Нові надходження в Marc Cain!  Gulliver   09.11.2020   70   1 хвилина Більше