ТОРГОВО-РОЗВАЖАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19

У цьому сезоні дизайнери бренду надихнулися красою і багатогранністю людської натури, її глибиною і прагненням до вічної гармонії. Колекція закликає до єдності з собою, природою і навколишнім світом, до пошуку нових можливостей і творчого самовираження. Природні відтінки, тваринні принти, дзеркальні підбори і громіздкі багатошарові підошви — головні тренди цього сезону.

Нова колекція SS'19 гармонійно поєднує в собі практичність і комфорт, ексклюзивні моделі, натуральні матеріали та бездоганну якість.

Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-0 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-1 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-2 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-3 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-4 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-5 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-6 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-7 Antonio Biaggi представляє нову колекцію взуття і аксесуарів Spring-Summer'19 image-8