У ТРЦ Gulliver відкрився нестандартний орендар – Центр догляду за зубами і яснами «Клініка Заблоцького» - новини від ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver відкрився нестандартний орендар – Центр догляду за зубами і яснами «Клініка Заблоцького»

На початку жовтня в ТРЦ Gulliver відкрився перший Dental care office Ярослава Заблоцького (Центр догляду за зубами і яснами). Центр Заблоцького став першим прикладом відкриття подібного формату в торгово-розважальних центрах столиці.

 

На 6 поверсі на площі 250 кв метрів надається тільки одна преміум-послуга - професійне гігієнічне чищення зубів, яку здоровим людям потрібно робити раз на півроку. Перший раз процедура, тривалістю 2 години і вартістю 2750 грн, включає в себе професійну апаратну чистку, панорамний рентгенограму, швидкий скринінг стану зубів і ясен, детальний скринінг за стандартами Бернського університету - вимір рівня прилягання ясен до зубів, колормаркер на наявність бактерій і схильність до карієсу. Якщо цю процедуру робити регулярно, то вона буде коштувати 1920 грн і час зменшиться до 1 години.
«Ми хочемо змінити культуру українців в турботі про своє здоров'я, - коментує відкриття Ярослав Заблоцький. - У США така процедура, як професійна гігієна зубів і ясен відома і користується попитом вже більше 115 років. З різних причин українці не знають, що карієс мають практично 100% наших громадян, а більше половини з них мають пародонтит. Наша мета - зробити українців здоровими! Dental care office - це нове, модне простір ».
Відкриття центру коментує і генеральний директор ТРЦ Gulliver Ірина Круппа: «Наш комплекс гармонійно поєднує і офісну і торгово-розважальну частину. Відкриття центру, як подібного формату і з таким сучасним підходом, дуже заощадить час для наших орендарів і покупців. Адже всі ми люди і дуже зараз економимо свій час, а коли в одному місці зібрано таку кількість послуг, розваг і магазинів, це дуже зручно ».

Відкриття нових магазинів Відкриття нових магазинів ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко ТРЦ Gulliver і бренд ISED презентували лімітований дроп за мотивами робіт художниці Любові Панченко Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Графік роботи Gulliver на новорічні свята 2024 Більше