18 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival! - новини від ТРЦ Гулівер

18 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK! Band Festival змагаються два молоді колективи, що презентують глядачам та компетентному журі декілька власних композицій.

18 грудня у черговому баттлі зустрінуться групи Fontaliza та YouCrane!

Fontaliza - українська англомовна група, що визначає свії стиль як суміш альтернативи, панк-року, гранжу та старого доброго рок-н-роллу. Колектив неодноразово брав участь у відомих музичних фестивалях - The Best City.UA, Республіка, Соседний Мир, Cхід Рок, Файне Місто, Гогольфест. У березні 2014 року група випустила свій перший альбом “Under the Floor”. А влітку того ж 2014 відкрила найгучніший концерт року - 20-річчя групи «Океан Ельзи».

Їх суперники – група YouCrane, початком своєї історії вважають яскравий виступ на відкритті фестивалю «Гніздо» у 2008 році, після якого популярна українська співачка Lama назвала групу «майбутнім українського рок-н-роллу». Після вдалого старту YouCrane активно працюють над першим альбомом та кількома відео-кліпами, дають концерти в Україні та Польщі. Влітку 2013 група здобуває гран-прі фестивалю «Тарас Бульба», а нещодавно, 1 грудня 2014 року вийшов черговий альбом групи під назвою Again.

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.
Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

“Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” “Зроби крок. Чуйність перемагає насильство” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК” ПРАВИЛА ПРОВЕДЕННЯ АКТИВНОСТІ “ВАГОМИЙ ВНЕСОК”  Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Благодійний проєкт SOVA та БФ Квітна до місяця жіночого здоров'я Більше