18 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival! - новини від ТРЦ Гулівер

18 грудня 2014 о 19-00 OK! Band Festival!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK! Band Festival змагаються два молоді колективи, що презентують глядачам та компетентному журі декілька власних композицій.

18 грудня у черговому баттлі зустрінуться групи Fontaliza та YouCrane!

Fontaliza - українська англомовна група, що визначає свії стиль як суміш альтернативи, панк-року, гранжу та старого доброго рок-н-роллу. Колектив неодноразово брав участь у відомих музичних фестивалях - The Best City.UA, Республіка, Соседний Мир, Cхід Рок, Файне Місто, Гогольфест. У березні 2014 року група випустила свій перший альбом “Under the Floor”. А влітку того ж 2014 відкрила найгучніший концерт року - 20-річчя групи «Океан Ельзи».

Їх суперники – група YouCrane, початком своєї історії вважають яскравий виступ на відкритті фестивалю «Гніздо» у 2008 році, після якого популярна українська співачка Lama назвала групу «майбутнім українського рок-н-роллу». Після вдалого старту YouCrane активно працюють над першим альбомом та кількома відео-кліпами, дають концерти в Україні та Польщі. Влітку 2013 група здобуває гран-прі фестивалю «Тарас Бульба», а нещодавно, 1 грудня 2014 року вийшов черговий альбом групи під назвою Again.

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.
Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше