15 січня 2015 року знову OK! Band Festival! - новини від ТРЦ Гулівер

15 січня 2015 року знову OK! Band Festival!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK!

Щочетверга на музичному ринзі ТРЦ Gulliver (5 поверх, фуд-корт) в рамках нового проекту OK! Band Festival змагаються два молоді колективи, що презентують глядачам та експертам декілька власних композицій.

В першому музичному баттлі нового 2015 року зустрінуться київські групи Megapolis Witches та Miles Babies.

Команда Megapolis Witches існує з 2009 року, у травні 2014 презентувала свій дебютний альбом під назвою "My Walls". За час роботи в активі групи з’явилися два відеокліпи, що потрапили до ротації всеукраїнських музичних каналів A-One, Star TV, Otv. Колектив дав велику кількість концертів, серед яких унікальна серія перфомансів Art-Bridge та неповторне 3D шоу Space Echo у київському планетарії, а також потрапив до літопису легендарного журналу The Rolling Stone. Наразі група готується до запису другого альбому.

Їхні суперники, група Miles Babies, існує 2 роки та за цей час встигла підкорити серця численних шанувальників. Стиль колективу важко змалювати двома словами – це й феєричний рок-н-ролл, й розв’язний фанк, базований на інтелектуальному хіп-хопі з елементами джазу та блюз року. Ще одна особливість групи – неординарний склад. Драйвовий ритм задає барабанщиця Оля Хоменко, її доповнюють віртуозна соло гітара у виконанні Івана Ковальова та низький оксамитовий вокал Олексія Макарова. Наприкінці січня група готується офіційно презентувати дебютне відео на пісню «Acid Jazz»

Нагадуємо, що відповідно до правил проекту, переможців баттлу визначають самі глядачі. Голосування відбувається як безпосередньо на майданчику, так і на сторінках ТРЦ Gulliver у соцмережах.

Чекаємо на вас щочетверга о 19-00 на 5 поверсі ТРЦ Gulliver. Приходьте, підтримуйте улюблених виконавців та відкривайте для себе нові зіркові імена на небосхилі українського шоу-бізу.

Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Подарунки для будь-якого бюджету: добірка від UAmade Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Заява БФК Gulliver щодо передачі головного активу в управління АРМА Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Колаборація, що перевищує очікування: зустрічайте BOSS | Samsonite! Більше