Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. - події | ТРЦ Гулівер

Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА.

Шановні колеги

Запрошуємо вас 13 листопада 2019 року о 13.00 на Площу зірок на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. Він є автором міжнародних хітів і саундтреків до українських фільмів, виступає у складі групи MOZGI, а своїм альтер-его називає хіп-хоп проект ПТП. Цього року Потап святкує своє творче 20-річчя на сцені!

Відкриття зірки відбудеться за будь-якої погоди на «Площі зірок» за адресою пл.Спортивна, 1А

Підтримувати артиста на урочистій церемонії буде команда та люди, які були поруч усі роки його творчої кар’єри.

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 22 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Віктор Постол, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав’ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл.Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном:

+380676905302 або +30954251317

Та адресою:

 t.atadzhanova@gullivercenter.com

m.protopish@gullivercenter.com

Акредитація обов’язкова!

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше