Відкриття зірок Іріні Дерюгіній, Андрію Шевченку та Дмитру Христичу - події | ТРЦ Гулівер

Відкриття зірок Іріні Дерюгіній, Андрію Шевченку та Дмитру Христичу

Закладення зірок відбудеться на «Площі зірок» за адресою пл..Спортивна, 1А

На відкритті будуть присутні:

Ірина Дерюгіна – українська спортсменка, тренерка, суддя і функціонер, заслужений майстер спорту з художньої гімнастики в індивідуальній першості. Єдина радянська гімнастка, яка двічі була абсолютною чемпіонкою світу в 1977 і 1979 рр. 4-разова володарка одного з найпрестижніших змагань - Кубка Інтербачення. Віце-президент Федерації художньої гімнастики України. Організаторка та автор ідеї проведення в Києві щорічного міжнародного турніру з художньої гімнастики «Кубок Дерюгіної»

Дмитро Христич – український хокеїст, у складі національної збірної СРСР переможець чемпіонату світу 1990. У складі національної збірної України учасник зимових Олімпійських ігор 2002, чемпіонатів світу 2001, 2003 і 2003. Найрезультативніший український хокеїст в НХЛ, протягом 12 сезонів прославляв нашу країну в найсильнішій клубній хокейній лізі світу.

Андрій Шевченко – найтитулованіший футболіст на пострадянському просторі, найрезультативніший бомбардир єврокубкових турнірів за всі сезони. Найкращий бомбардир національної збірної України в історії. Тричі найкращий бомбардир Ліги чемпіонів, двічі — чемпіонату Італії. Другий бомбардир за всю історію «Мілана». Головний тренер збірної України.

«Площа Зірок» - це проект, метою якого є підтримка та популяризація національної культури, мистецтва і спорту. У центрі міста «запалюються» зірки видатних українців, людей, які досягнули найкращих результатів у своїй роботі. На сьогодні на «Площі зірок» викарбувані імена 31 видатних українців, серед яких: Богдан Ступка, Ніна Матвієнко, Володимир Горянський, Марія Приймаченко, Оксана Білозір, ТНМК, СКАЙ, Ада Роговцева, Ольга Лящук, Михайло Зав'ялов, Світлана Трифонова, Олександр Абраменко, Ольга Харлан, Дар’я Білодід, Оля Полякова, MONATIK, Ахтем Сеітаблаєв, Римма Зюбіна, Яна Клочкова, та інші.

Будемо раді бачити вас на знаковій для України події, яка відбудеться за адресою пл..Спортивна, 1а (поблизу ТРЦ Gulliver)

Акредитація за телефоном : +380676905302 або +30954251317

Благодійний стендап Благодійний стендап День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Більше