Шкільний ярмарок 15 серпня - 2 вересня

Шкільний ярмарок 15 серпня - 2 вересня

З 15 серпня по 2 вересня на 4 поверсі ТРЦ Gulliver буде проходити шкільний ярмарок.


Спеціально до шкільного сезону ми підібрали найкращих постачальників: ортопедичне взуття для школярів, дизайнерська форма для дівчаток і хлопчиків, кумедна канцелярія і товари для творчості, майстер-класи з плетіння кіс, текстиль, аксесуари і стильні шпильки для волосся, розвиваючі набори Comics.ua і навіть пряникові набори з незвичайними принтами!

Шкільну форму і товари для школи ви також зможете знайти в Mothercare, Original Marines, Wojcik, Elsy, Choupette, iDo, Akvarel, Bookling і Букві.

Чекаємо на вас в Gulliver!

Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. Запрошуємо на відкриття зірки відомого українського артиста, продюсера, шоумена – ПОТАПА. 05.11.19 Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). Відкриття зірок українських спортсменів: Ігор Бєланов (футбол), Ігор та Зінаїда Турчини (гандбол) та Сергій Бубка (легка атлетика). 25.10.19 Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер Чорна п'ятниця ТРЦ Гулівер 21.10.19 Більше