Серія «Голосних лекцій»   - події | ТРЦ Гулівер

Серія «Голосних лекцій»

Протягом червня ТРЦ Gulliver у партнерстві з благодійним фондом «Голоси дітей» проведуть серію «Голосних лекцій», які охоплюють важливі аспекти психічного та емоційного здоровʼя. До того ж відвідувачі зможуть взяти участь у творчих майстеркласах для дітей та отримати короткі індивідуальні консультації від психологів фонду. 

Вже 13 червня о 16:00  — лекція «Конфлікти та їх розв’язання: ефективні комунікації для підлітків»

15 червня, 13:00 — 14:30 — лекція «Психологічне відновлення» для підлітків допоможе їм зрозуміти процес відновлення після стресу. На майстеркласі «Колажування “Моя суперсила”» підлітки зможуть творчо висловити свої емоції та зміцнити психічну резильєнтність. 

16 червня, 13:00 — 14:30 — лекція «Самодопомога» для дітей навчить їх основ саморегуляції та стабілізації. Під час арттерапевтичного майстеркласу діти зможуть використовувати мистецтво для самовираження та поліпшення емоційного стану. 

На лекціях і майстеркласах у межах серії заходів можна буде не лише опанувати цінні знання, а й застосувати їх на практиці. Після кожної лекції відбудеться відповідний майстерклас, щоб учасники закріпили нові знання через творчість та практичні завдання. 

Лекції та майстер-класи пройдуть на 8-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Реєстрація на лекцію Конфлікти та їх розв’язання: ефективні комунікації для підлітків» (13.06) - тут

Реєстрація на лекцію «Психологічне відновлення» (15.06) - тут

Реєстрація на лекцію  «Самодопомога» (16.06) -  тут

Вартість участі — символічний донат 300 гривень. Усі зібрані кошти передадуть благодійному фонду «Голоси дітей» для надання психологічної та психосоціальної допомоги дітям, які постраждали від війни. Кількість місць обмежена до 50 учасників на кожен захід, тому рекомендуємо зареєструватися заздалегідь. Донат можна буде зробити на локації. 

 

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Лекція «Спокій у вихованні: як батькам подолати стрес та зберегти рівновагу» Більше