А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! - події | ТРЦ Гулівер

А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом!

15 вересня на даху ТРЦ Gulliver було відкрито незвичайний мурал, який став артоб'єктом країни!

Експерт по рекордам України Віталій Зорін зафіксував та надав документ який засвідчує, що мурал намальований на найвищій висоті в Україні – 140 м. Він має довжину 16,67 м та висоту 8,43 м.

Мурал створив художник-мураліст ВіталійGide1 разом з Оленою Нойною на даху Gulliver. Робота над графіті тривала близько 2 тижнів, зацей час було використано понад 150 балонів фарби.

Ідея муралу полягала в тому, що восени Gulliver починає старт космічних презентацій та масштабного шоу до святкування восьмого дня народження. 8 – цифра космічна, а на даху людина має унікальну можливість бути ближче до космосу, бо вище незвіданість, інші планети та можливо, навіть, інші життя. 

Щоб побачити та сфотографуватися біля муралу записуйтесь на благодійні екскурсії від «Інтересний Київ» та отримуйте неймовірні враження.

UArt Media Fest Світло в кожному UArt Media Fest Світло в кожному Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Розмова «Домашнє насильство (не) помітне» від ведучих шоу ебаут та психологині Оксани Самойлюк Тераса Talk "Розмови про дівоче" Тераса Talk "Розмови про дівоче" Більше