А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! - події | ТРЦ Гулівер

А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом!

15 вересня на даху ТРЦ Gulliver було відкрито незвичайний мурал, який став артоб'єктом країни!

Експерт по рекордам України Віталій Зорін зафіксував та надав документ який засвідчує, що мурал намальований на найвищій висоті в Україні – 140 м. Він має довжину 16,67 м та висоту 8,43 м.

Мурал створив художник-мураліст ВіталійGide1 разом з Оленою Нойною на даху Gulliver. Робота над графіті тривала близько 2 тижнів, зацей час було використано понад 150 балонів фарби.

Ідея муралу полягала в тому, що восени Gulliver починає старт космічних презентацій та масштабного шоу до святкування восьмого дня народження. 8 – цифра космічна, а на даху людина має унікальну можливість бути ближче до космосу, бо вище незвіданість, інші планети та можливо, навіть, інші життя. 

Щоб побачити та сфотографуватися біля муралу записуйтесь на благодійні екскурсії від «Інтересний Київ» та отримуйте неймовірні враження.

Тераса Talk зустріч зі МУР Тераса Talk зустріч зі МУР Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk зустріч зі Schmalgauzen Тераса Talk про TikTok Тераса Talk про TikTok Більше