Лекція:

Лекція: "Любов і музика – неосяжні світи Лесі Українки"

Любов і музика – неосяжні світи Лесі Українки, поєднані між собою. Будемо, зокрема, говорити про взаємини Лариси Косач з чоловіками і про її любов до музики. Спробуємо відстежити причини трансформації її поглядів щодо кохання і пошуки можливостей бути щасливою. Торкнемося менш відомого і більш потаємного: як музика ставала світом невтілених мрій, незримим значимим супутником життя, як виникали музичні коди, за якими можемо зрозуміти глибинне підґрунтя творів письменниці та навіть як музика єднала серця. Буде нагода відчути шарм мелодій, що їх любила Леся Українка.


Наперед підготували відповіді на традиційні питання на кшталт: чому Леся Українка вийшла заміж на Климента Квітку, адже вона його не любила? чому Сергій Мержинський віддав перевагу іншій жінці? чому Олена Пчілка неприязно ставилась до обранців дочки?.. Готові відповідати і на ваші запитання.

 

Запрошуємо на лекцію 27 жовтня о 18:00 на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver.

Вхід безкоштовний, але необхідно забронювати місце. Кількість місць обмежена!  

Для того, щоб забронювати місце:

1) Оберіть подію в календарі 

2) Введіть ваші дані та натисніть "Забронювати"

Також ви можете бронювати місця на інші лекції, як з української мови, так і про видатних діячів України. Всі бронювання відбуваються в календарі подій. Обирайте дату та бронюйте місце.

 

 

У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" У ТРЦ Gulliver відкривається виставка "Дивовижний світ Любові Панченко" Майстер-клас: створення медових свічок з вощини Майстер-клас: створення медових свічок з вощини Майстер-класи з оздоблення глечиків українським орнаментом Майстер-класи з оздоблення глечиків українським орнаментом Більше