LIVLY BABY SHOWER - зустрічі для майбутніх мам. - події | ТРЦ Гулівер

LIVLY BABY SHOWER - зустрічі для майбутніх мам.

11 грудня 2020
з 12:00 до 15:00
Бутік LIVLY, ТРЦ Gulliver (4 поверх)


LIVLY BABY SHOWER - це корисні, душевні і закриті зустрічі для майбутніх мам. Ми зберемося в затишному бутіку Livly, разом з кращими київськими експертами з питань вагітності, пологів, лактації ... Дізнаємося від них про найважливіше і те що турбує, довірливо поспілкуємося в вузькому колі і поставимо питання, що хвилюють, наповнимося приємною атмосферою і позитивними емоціями.

Про що поговоримо?

Актуальні теми: «Нове життя без алергії». Поговоримо про алергію у малюків: як диференціювати, як захистити і що робити. Відповімо на питання - чи варто обмежувати себе в харчуванні під час вагітності і годування. Всі ці питання ми обговоримо з алергологом, пульмонологом, педіатром, канд. мед. наук, засновницею і директором B_Health Маей Русевич.

«На пологи, як на свято». Ми проникнемо в передпологовій настрій жінки, дізнаємося про сучасні методи знеболювання та особливості партнерських пологів з акушером-гінекологом Цівиной Оксаною, провідним фахівцем пологового будинку «Лелека».

«Цінність фотомоментів» Зануримося в тему фотографії перших моментів життя разом з перинатальним фотографом зі стажем більше 7-ми років Юлією Сагань (фотограф і видеограф в жанрах: вагітність, пологи, новонароджені малюки і сім'ї) yuliyasagan.com.

«We believe in pink». Рожевий колір може не тільки піднімати настрій і дарувати естетичне задоволення (що особливо важливо під час вагітності), але і здатний прикрасити вас і подарувати впевненість за лічені секунди. Про те, яку роль відіграє рожевий колір в продуктах Givenchy, поговоримо з бренд-амбасадор, Гавел Оленою.

Кожна учасниця отримає подарунки від партнерів - Givanchy, сертифікати від Юлії Сагань, унікальну можливість придбати класичні колекції Livly зі знижкою 20%, а також пам'ятку з порадами від наших фахівців.

Нас чекає розіграш подарунків від: Mama Bracelet, Givenchy Beauty, Livly Ukraine.

І звичайно ж CANDY BAR!

Реєстрація обов'язкова за телефоном +38 099 304 12 09 або в Direct на нашу сторінку в Instagram.

Здоров'я кожної з вас для нас дуже важливо. Ми подбали про безпечне дозвілля: у нас є маски, антисептики, чистота і простір приміщення. Наші зустрічі обмежені кількістю гостей - всього 15 майбутніх мам.

Хто першими зареєструються зможуть потрапити до нас на BABY SHOWER LIVLY. Проведи час приємно і з користю разом з Livly!

Якщо у вас виникли питання, наберіть нас по телефону: +38 099 304 12 09 і ми вам розповімо, допоможемо забронювати місце.

До зустрічі!

Програма до Дня народження ТРЦ Gulliver Програма до Дня народження ТРЦ Gulliver Лекція на тему "Здорові стосунки" Лекція на тему "Здорові стосунки" Безкоштовне тренування з йоги Безкоштовне тренування з йоги Більше