LIVLY BABY SHOWER - зустрічі для майбутніх мам. - події | ТРЦ Гулівер

LIVLY BABY SHOWER - зустрічі для майбутніх мам.

11 грудня 2020
з 12:00 до 15:00
Бутік LIVLY, ТРЦ Gulliver (4 поверх)


LIVLY BABY SHOWER - це корисні, душевні і закриті зустрічі для майбутніх мам. Ми зберемося в затишному бутіку Livly, разом з кращими київськими експертами з питань вагітності, пологів, лактації ... Дізнаємося від них про найважливіше і те що турбує, довірливо поспілкуємося в вузькому колі і поставимо питання, що хвилюють, наповнимося приємною атмосферою і позитивними емоціями.

Про що поговоримо?

Актуальні теми: «Нове життя без алергії». Поговоримо про алергію у малюків: як диференціювати, як захистити і що робити. Відповімо на питання - чи варто обмежувати себе в харчуванні під час вагітності і годування. Всі ці питання ми обговоримо з алергологом, пульмонологом, педіатром, канд. мед. наук, засновницею і директором B_Health Маей Русевич.

«На пологи, як на свято». Ми проникнемо в передпологовій настрій жінки, дізнаємося про сучасні методи знеболювання та особливості партнерських пологів з акушером-гінекологом Цівиной Оксаною, провідним фахівцем пологового будинку «Лелека».

«Цінність фотомоментів» Зануримося в тему фотографії перших моментів життя разом з перинатальним фотографом зі стажем більше 7-ми років Юлією Сагань (фотограф і видеограф в жанрах: вагітність, пологи, новонароджені малюки і сім'ї) yuliyasagan.com.

«We believe in pink». Рожевий колір може не тільки піднімати настрій і дарувати естетичне задоволення (що особливо важливо під час вагітності), але і здатний прикрасити вас і подарувати впевненість за лічені секунди. Про те, яку роль відіграє рожевий колір в продуктах Givenchy, поговоримо з бренд-амбасадор, Гавел Оленою.

Кожна учасниця отримає подарунки від партнерів - Givanchy, сертифікати від Юлії Сагань, унікальну можливість придбати класичні колекції Livly зі знижкою 20%, а також пам'ятку з порадами від наших фахівців.

Нас чекає розіграш подарунків від: Mama Bracelet, Givenchy Beauty, Livly Ukraine.

І звичайно ж CANDY BAR!

Реєстрація обов'язкова за телефоном +38 099 304 12 09 або в Direct на нашу сторінку в Instagram.

Здоров'я кожної з вас для нас дуже важливо. Ми подбали про безпечне дозвілля: у нас є маски, антисептики, чистота і простір приміщення. Наші зустрічі обмежені кількістю гостей - всього 15 майбутніх мам.

Хто першими зареєструються зможуть потрапити до нас на BABY SHOWER LIVLY. Проведи час приємно і з користю разом з Livly!

Якщо у вас виникли питання, наберіть нас по телефону: +38 099 304 12 09 і ми вам розповімо, допоможемо забронювати місце.

До зустрічі!

KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше