Лекція  «Що таке справжній стендап та феномен українського гумору» - події | ТРЦ Гулівер

Лекція «Що таке справжній стендап та феномен українського гумору»

6 липня о 18:30 у ТРЦ Gulliver відбудеться лекція «Що таке справжній стендап та феномен українського гумору» від відомого стендап-коміка Макса Вишинського.

Вхід безоплатний за умови попередньої реєстрації. Лекція відбудеться на 2-му поверсі ТРЦ у просторі лекторію. 

В рамках лекції спікер розповість, що таке справжній стендап та чим він відрізняється від комедійних шоу, про головні помилки коміків та невдалі жарти. Окрім того, слухачі дізнаються про феномен українського гумору та як він рятує під час війни, і, звичайно, про чорний гумор та меми.

Про спікера. Макс Вишинський – перший український стендап-комік, який зібрав «Жовтневий Палац» та виступав у «Палаці Спорту», переможець «Розсміши коміка», учасник «Ліги сміху», сім‘янин і трансеттер сучасних сімейних цінностей.

Сьогодні Макс виступає зі своїми стендап-програмами в київських концерт-холах, відвідує YouTube-шоу та проводить збори на допомогу українським військовим.

Лекція відбудеться у просторі Лекторію на 2-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ.

Бронювати місце
KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ KIDBI - ДИТЯЧИЙ ТАБІР: ВІД ІДЕЇ ДО РЕАЛІЗАЦІЇ Тераса Talk про YouTuBe Тераса Talk про YouTuBe Серія «Голосних лекцій»  Серія «Голосних лекцій» Більше