Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! - події | ТРЦ Гулівер

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже!

До 30–річчя Незалежності України Студія "Квартал 95" випускає український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ - він вийде в прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.


Ми в Gulliver з нагоди прем’єри вирішили влаштувати дещо цікаве для вас. В центральному атріумі ви зможете побачити та зробити фото біля тематичної фотозони. Ну і куди ж без класних подарунків від Gulliver. Відвідувачі нашого ТРЦ зможуть взяти участь у розіграші тематичних подарунків, а 17 серпня у нас відбудеться фан-зустріч з героями мультфільму.


Нагадаємо, що "Гулівер повертається" був успішно представлений на Берліналі та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний в конкурсну програму Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.


Запрошуємо усіх на перегляд цікавого та яскравого мультфільму до ТРЦ Gulliver!

Впевнені, ви будете задоволені сюжетом.

Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Гроші люблять, щоб їх рахували, а числівники – щоб їх вивчали. Вимова, відмінювання та узгодження числівників." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція "Мовні покручі. Про позитивні та негативні аспекти вживання суржику. Виправляємо суржик в сучасних українських піснях." Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Лекція «Фонограф – маленький помічник великої справи Більше