Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! - події | ТРЦ Гулівер

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже!

До 30–річчя Незалежності України Студія "Квартал 95" випускає український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ - він вийде в прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.


Ми в Gulliver з нагоди прем’єри вирішили влаштувати дещо цікаве для вас. В центральному атріумі ви зможете побачити та зробити фото біля тематичної фотозони. Ну і куди ж без класних подарунків від Gulliver. Відвідувачі нашого ТРЦ зможуть взяти участь у розіграші тематичних подарунків, а 17 серпня у нас відбудеться фан-зустріч з героями мультфільму.


Нагадаємо, що "Гулівер повертається" був успішно представлений на Берліналі та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний в конкурсну програму Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.


Запрошуємо усіх на перегляд цікавого та яскравого мультфільму до ТРЦ Gulliver!

Впевнені, ви будете задоволені сюжетом.

Майстер-клас "Nude макіяж" Майстер-клас "Nude макіяж" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" майстер-клас "Макіяж за допомогою всього 3-х продуктів" Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Запрошуємо на майстер-клас "Секрети smokie eyes" від головного гримера розважальних шоу країни - Інни Білошапко. Більше