Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже! - події | ТРЦ Гулівер

Чекали на повернення Гулівера? Ми - дуже!

До 30–річчя Незалежності України Студія "Квартал 95" випускає український анімаційний мультфільм, який вже підкорює світ - він вийде в прокат в 49 країнах, серед яких: Португалія, Іспанія, Італія, Туреччина, країни Бенілюксу, Середнього Сходу, Латинської Америки. Нещодавно список поповнився Австралією.


Ми в Gulliver з нагоди прем’єри вирішили влаштувати дещо цікаве для вас. В центральному атріумі ви зможете побачити та зробити фото біля тематичної фотозони. Ну і куди ж без класних подарунків від Gulliver. Відвідувачі нашого ТРЦ зможуть взяти участь у розіграші тематичних подарунків, а 17 серпня у нас відбудеться фан-зустріч з героями мультфільму.


Нагадаємо, що "Гулівер повертається" був успішно представлений на Берліналі та в Каннах на найбільшому світовому кіноринку Marche du Film, був відібраний в конкурсну програму Шанхайського кінофестивалю, а також буде показаний на Пусанському міжнародному кінофестивалі для дітей та молоді.


Запрошуємо усіх на перегляд цікавого та яскравого мультфільму до ТРЦ Gulliver!

Впевнені, ви будете задоволені сюжетом.

Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! Gulliver святкує восьмий День Народження! І це буде просто космос! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! А ви вже бачили наш космічний мурал на висоті пташиного польоту? До речі його визнано рекордсменом! Космічний мурал на висоті пташиного польоту Космічний мурал на висоті пташиного польоту Більше