У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства - події | ТРЦ Гулівер

У ТРЦ Gulliver пройде День свідомого батьківства

27 травня у ТРЦ Gulliver пройде «День свідомого батьківства», організований спільно з медичним центром «Лелека». Вхід на захід безоплатний на умови попередньої реєстрації.

На 13:00 запланована лекція на тему «Пологи без страху: як підготуватись до пологів?» від лікаря акушера-гінеколога Наталії Заєць. Спікерка розповість про періоди пологів, правильне дихання та, звичайно, роль партнера.

О 14:00 фізичний реабілітолог «Лелеки» Анастасія Лобова розповість про спорт під час вагітності. Експертка порадить, які вправи та зарядку можна робити по триместрам. 

А вже о 14:00 засновниця проекту «Health&Safety», експерт з дитячої безпеки, Алла Несвятипасха в рамках лекції «Безпека перевезень немовлят» розповість, на що треба звернути увагу при виборі автокрісла, візочка, ліжечка. Також поговоримо про основні правила подорожі з немовлям та перевезення дитини на дальні відстані.

Після кожної лекції запланована серія запитання-відповіді, в кінці на всіх учасників чекає розіграш від партнерів проєкту. Лекції відбудуться у просторі Лекторію на 4-му поверсі ТРЦ Gulliver за адресою Спортивна площа, 1А. Забронювати місце можна за посиланням. Для безпеки відвідувачів на території комплексу передбачено укриття, що знаходиться на паркінгу Р-1 ТРЦ. 

Бронювати місце
День менструальної гігієни День менструальної гігієни Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life Благодійний проєкт Групи компаній «Октава» — Voice of Life День захисту дітей в ТРЦ Gulliver День захисту дітей в ТРЦ Gulliver Більше