Сучасне українське кіномистецтво має бути доступним кожному. Саме тому творці фільму «Сквот32» та громадська організація «Відчуй», мета якої - соціальна адаптація людей з порушеннями слуху, створили версію «Сквот32» із субтитрами. Стрічка була показана під час до прем’єрного туру по Україні.
У рамках цього проекту 11 квітня в ТРЦ Гулівер о 18:30 відбудеться благодійна автограф-сесія, в ході якої у приємній атмосфері "без галасу" кожен зможе зустрітись та поспілкуватись з акторами фільму Анною Адамович, Іваном Бліндером, Сандрою Самбо, Сашею Богачуком та з учасниками фото проекту «Зіркова Абетка» від «Відчуй» Артемом Півоваровим , Дмитром Каднаєм та Сonstantine. Взяти участь у розіграші та отримати приємні подарунки, одним з яких буде4 квитка на фільм «Сквот32».
Також під час автограф-сесії, відвідувачі ТРЦ Гулівер зможуть оглянути фотовиставку зіркового проекту, мета якого популяризація толерантного відношення в суспільстві, звернення уваги на проблеми втрати слуху та актуальність вивчення жестової мови в нашій країні. У «Зірковій абетці» взяли участь більше 30 відомих українців серед яких Маша Єфросиніна, Дмитро Монатік, Onuka, Катя Осадча, Ольга Фреймут, Юрій Горбунов, Наталія Могилевська, Андрій Хливнюк, Артем Півоваров, Дмитро Каднай, Constantine, Олександр Шовковський та інші. Учасники фотопроекту показали всі літери жестової мови, якою в нашій країні говорять понад 223 тисячі українці.
Завдяки цьому проекту творча група фільму «Сквот32» та відомі особистості з «Зіркової абетки» хочуть звернути увагу суспільства до толерантного ставлення один до одного, мотивувати українську молодь створювати своє майбутнє в Україні.
*Фільм «Сквот32» розповідає про сучасну українську молодь, яка знаходиться в пошуках себе та свого місця в божевільному ритмі мегаполісу. Виробництвом фільму займалися кінокомпанія Garnet International Media Group за підтримки Державного агентства України з питань кіно.
*«Відчуй» — громадська організація, заснована Людмилою та Андрієм Пишними. З 2011 року системно займається допомогою та соціальною адаптацією людей з порушеннями слуху. За сім років діяльності організація реалізувала понад 15 всеукраїнських проектів. Серед них: унікальний для України інклюзивний табір, спрямований на соціалізацію дітей із порушеннями слуху, створення креативного простору «ТАМ» та музичного класу «Біг Бах» для нечуючих, цикл уроків про інклюзію для школярів, безкоштовні онлайн-курси жестової мови для широкого загалу.