3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись! - події | ТРЦ Гулівер

3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись!

Восьмий день народження Gulliver - це явище космічного масштабу, настільки помітне, що навіть інші світи звернули на нас увагу!

І цьому є прямі докази. Ви, мабуть, бачили наш надзвичайний мурал на максимальній висоті пташиного польоту? Тож космічний корабель, що там намальований, уже зовсім скоро матеріалізується та приземлиться біля нашого ТРЦ, щоб стати частиною нашого грандіозного космічного шоу на Дні Народження Gulliver. 

Не віриш? Тоді приходь 29 вересня на Спортивну площу та переконайся на власні очі. Шукай у натовпі підказки, десь серед людей будуть блукати інопланетяни, які вкажуть тобі те саме місце, звідки буде видно космічний корабель. А точний час ти дізнаєшся, якщо подивишся на небо, бо як тільки зайде сонце, почнеться усе дійство!

Майстер-клас "Янгол-охоронець" Майстер-клас "Янгол-охоронець" Майстер-класи "Оздоблення глиняних виробів українським орнаментом" Майстер-класи "Оздоблення глиняних виробів українським орнаментом" Майстер-класи: мішечок оберіг Майстер-класи: мішечок оберіг Більше