3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись! - події | ТРЦ Гулівер

3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись!

Восьмий день народження Gulliver - це явище космічного масштабу, настільки помітне, що навіть інші світи звернули на нас увагу!

І цьому є прямі докази. Ви, мабуть, бачили наш надзвичайний мурал на максимальній висоті пташиного польоту? Тож космічний корабель, що там намальований, уже зовсім скоро матеріалізується та приземлиться біля нашого ТРЦ, щоб стати частиною нашого грандіозного космічного шоу на Дні Народження Gulliver. 

Не віриш? Тоді приходь 29 вересня на Спортивну площу та переконайся на власні очі. Шукай у натовпі підказки, десь серед людей будуть блукати інопланетяни, які вкажуть тобі те саме місце, звідки буде видно космічний корабель. А точний час ти дізнаєшся, якщо подивишся на небо, бо як тільки зайде сонце, почнеться усе дійство!

Перший поп ап магазин українських брендів Made in Ukraine в ТРЦ GULLIVER Перший поп ап магазин українських брендів Made in Ukraine в ТРЦ GULLIVER Легендарні рок балади у виконані оркестру Легендарні рок балади у виконані оркестру Легендарний джаз на чарівній терасі Легендарний джаз на чарівній терасі Більше