3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись! - події | ТРЦ Гулівер

3, 2, 1… Подія космічного масштабу почнись!

Восьмий день народження Gulliver - це явище космічного масштабу, настільки помітне, що навіть інші світи звернули на нас увагу!

І цьому є прямі докази. Ви, мабуть, бачили наш надзвичайний мурал на максимальній висоті пташиного польоту? Тож космічний корабель, що там намальований, уже зовсім скоро матеріалізується та приземлиться біля нашого ТРЦ, щоб стати частиною нашого грандіозного космічного шоу на Дні Народження Gulliver. 

Не віриш? Тоді приходь 29 вересня на Спортивну площу та переконайся на власні очі. Шукай у натовпі підказки, десь серед людей будуть блукати інопланетяни, які вкажуть тобі те саме місце, звідки буде видно космічний корабель. А точний час ти дізнаєшся, якщо подивишся на небо, бо як тільки зайде сонце, почнеться усе дійство!

Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Відкриття зірок українським спортсменам: Олені Юрковській, Максиму Крипаку, Віктору Смирнову Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Завітай на страшенно гуліверні розваги в ТРЦ Gulliver Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Легендарна сімейка Адамсів повертається в Gulliver! Більше