Програма до Дня народження ТРЦ Gulliver  - події | ТРЦ Гулівер

Програма до Дня народження ТРЦ Gulliver

Програма святкування розпочнеться із зіркового концерту о 12:00.

Концепція концерту: 10 артистів, які були з ТРЦ Gulliver ці 10 років. У лайн-апі: Khayat, Юля Юріна, Lida Lee, Анна Трінчер, Jerry Heil, Dantes а завершить святкування виступ MONATIK. У особливих форматах з’являться Оля Полякова та Макс Барських.

О 18:40 початок міжнародного медіа-арт фестивалю UArt Media Fest. Твори талановитих дизайнерів покажуть на найбільших фасадних екранах Європи, які об'єднають в одне грандіозне медіа-шоу.

В межах заходу заплановано збір коштів, які перекажуть через фандрейзингову платформу UNITED24 на напрям «Освіта і наука». Учасники фестивалю зможуть зробити пожертви, а також взяти участь у зірковому аукціоні 21 жовтня чи придбати лімітований мерч. 

 

Бронювати місце
Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver Святий Миколай та янголятка вже чекають на дітлахів у ТРЦ Gulliver "Королі Магії" в ТРЦ Gulliver "Королі Магії" в ТРЦ Gulliver 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ 29.11 - Gulliver - STAND UP - ЩЕРБАН, ЖИТЛОВ, БЕРЕЖКО, ПЕТРОВ Більше