Акція від Ювелірного Дому ZARINA:  Сміливість сяяти щодня - новини від ТРЦ Гулівер

Акція від Ювелірного Дому ZARINA: Сміливість сяяти щодня

Нехай твоє сяйво підсвічує наш спільний шлях до перемоги!
Зараз – найвідповідальніша мить, коли дуже важливо не опустити руки та не занепасти духом. Тому, будь сміливою – сяй щодня, і нехай з кожним днем твоє сяйво стає сильнішим. А Ювелірний Дім ZARINA допоможе твоєму сяйву бути завжди яскравим та вишуканим!

 

З 29 липня до 31 серпня купуй в корнері Ювелірного Діму вибраний асортимент прикрас з дорогоцінним камінням в золоті зі знижками до 82%! 

 

 Обирай прикраси для палких серцем і нехай твоє сяйво посилюється щомиті!

 

*Акція діє з 29 липня по 31 серпня 2022 року включно в мережі бутиків Ювелірного Дому ZARINA та на сайті zarina.ua для всіх клієнтів, які хочуть здійснити покупку виробів за обраним сегментом в зазначені терміни.

 

**Під знижкою маються на увазі знижки до 82% від вартості прикрас, що знаходяться в акційному сегменті та представлені в корнері Ювелірного Дому ZARINA. Знижка до 82% розрахована з урахуванням встановленої максимальної знижки на обрані прикраси та максимальної знижки по карті постійного клієнта, або до Дня народження.

 

Бонуси за програмою cashback накопичуються та ними можна розрахуватись за товар, що знаходиться в акційному сегменті.

 

На товари з акційного сегменту не розповсюджуються знижки за іншими дисконтними програмами (подарункові сертифікати, заставні сертифікати, промокоди, флаєри по колабораціях, 1+1=3, ПриватБанк «Оплата частинами», розстрочка платежу та ін). Компанія залишає за собою право змінити умови акції

Зустрічай весну з LuckyLOOK: до -20% на всю нову та базову колекцію аксесуарів! Зустрічай весну з LuckyLOOK: до -20% на всю нову та базову колекцію аксесуарів! Зустрічай весну у центрі в ТРЦ Gulliver Зустрічай весну у центрі в ТРЦ Gulliver INGLOT 1+1=3 INGLOT 1+1=3 Більше