Розігруємо подорож до Франції - новини від ТРЦ Гулівер

Розігруємо подорож до Франції

З 1 липня до 31 серпня 2019 купуйте продукцію французьких брендів у мережі магазинів BROCARD і на LETU, реєструйтесь на сайті і беріть участь у розіграші подорожі до Парижу.

Побачити відому картину да Вінчі – «Мону Лізу», пройтися стародавнім садом «а-ля франсез» – Тюїльрі, піднятися на Монмартр, щоб поринути в атмосферу митців на площі Тертр і побачити млини Мулен де ла Галетт і Мулен Руж. Які ще у вас плани на Париж?

Щоб взяти участь у акції «Розігруємо подорож до Франції», виконайте наступні правила:

  1. Купіть товари акційних французьких брендів з додатковою знижкою 10% до дисконтної карти на суму від 500 грн. з урахуванням усіх знижок у мережі BROCARD або офіційному інтернет-магазині LETU (окрім товарів зі знижками і за спеціальними цінами)*.

  2. Отримайте карту +10% на наступну покупку, що діє одноразово в період 1.07.2019 до 30.09.2019 на весь асортимент у магазинах BROCARD*.

  3. Реєструйтеся на сторінці Акції BROCARD і отримайте шанс виграти одну з трьох путівок до Парижу або один з десяти наборів від французьких брендів.

  4. Дізнайтеся підсумки розіграшу на сайті BROCARD і на наших сторінках у Facebook, Instagram 10.09.2019 до 15:00.

* Акція «Розігруємо подорож до Франції» діє у магазинах парфумерії та косметики BROCARD і Letu. Отримайте + 10% до дисконтної картки при покупці продукції акційних французьких брендів на суму від 500 грн. з урахуванням усіх знижок, картку +10% на наступну покупку та шанс виграти подорож до Парижу або набір парфумерії та косметики. На акційні товари не діють інші акції та знижки. За відсутності дисконтної карти надається знижка 10%. Знижка не діє на продукцію Kiehl’s, М.А.С, товари зі знижками і за спеціальними цінами, на придбання подарункових карток і на покупки з їх використанням. Приклад розрахунку ціни зі знижкою та співвідношення розміру знижки до попередньої ціни реалізації товару при покупці без дисконтної картки: жіноча туалетна вода Lanvin (Ланван) Е гьол ін Капрі 30 мл попередня ціна реалізації товару 1 190,00 грн. з ПДВ, знижка 10% становить 119,00 грн. з ПДВ, ціна з урахуванням знижки 10% – 1 071,00 грн. з ПДВ. Один чек може бути зареєстрований для участі в акції лише один раз.

Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Розпочни свій осінній шопінг зі знижками, які зігріють тебе та твій гаманець! Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. Не чекай на сприятливі нагоди – створюй їх сам. SALE Back to Megapolis -45% SALE Back to Megapolis -45% Більше