- Як працюють патчі?
- Різновиди патчів і нюанси вибору
- Як користуватися засобом правильно?
- Справі час, потісі годину!
Патчі для очей стали найпопулярнішим косметичним засобом останнього десятиліття, який купують найчастіше. Вони одним махом випередили в популярності інші модні раніше продукти: тіні для брів, СС-креми, тінти тощо. Прохолодні, освіжаючі та зволожувальні патчі спочатку коштували дорого і були ознакою приналежності до «клубу знавців» б'юті-засобів. Сьогодні ж купити цей продукт можна в будь-якому магазині, де представлені косметика та парфумерія!
Коли ажіотаж трохи влігся, а свої розробки стали пропонувати навіть скромні мас-маркет бренди, увага до особливостей модного продукту різко зросла. Жінки стали цікавитися, які патчі вибрати краще, скільки їх слід тримати. Коли засіб перетворився в частину повсякденного догляду, забили на сполох екоактивісти. Виявилося, що, масово скуповуючи недорогі патчі в окремому пакуванні, ми створюємо величезну кількість сміття, на розпад якого в природному середовищі потрібні сотні років!
При цьому сам продукт можна назвати екологічним. Якщо ви не мислите щоденного догляду за обличчям без патчів, краще вибирайте варіанти в баночці. Це робить кожну пару аплікацій дешевшою та скорочує обсяг відходів.
Як працюють патчі?
Аплікація, просочена зволожувальним засобом, забезпечує максимально щільний контакт зі шкірою. Гелевий «буфер» між патчем і епідермісом підвищує рівень вологи. Поверхня шкіри немов розпушується, пропускаючи активні речовини вглиб. Гель відіграє роль біохімічного «мосту», що доставляє компоненти в ніжні тканини навколо очей. Механізм роботи однаковий, незалежно від матеріалу, з якого виготовлено патчі. Тому варіант аплікації можна вибирати відповідно до персональних смаків та бажаного бюджету.
Різновиди патчів і нюанси вибору
Асортимент виробників такий великий, що закономірно виникає питання: як вибрати патчі під очі. Для початку визначимося з різновидами аплікацій.
Гідрогелеві — найдорожчі та безпечні для навколишнього середовища. Основою гідрогелю є каррагінан, що видобувається з морських водоростей. Напівпрозорий матеріал на дотик нагадує желе та чудово вбирає зволожувальні суміші, поступово віддаючи їх шкірі.
Целюлозні — для їх виробництва використовується тривимірна наноцеллюлоза. Такі патчі найчастіше випускають бренди з високим цінником і бездоганною репутацією. Матеріал укладається на обличчя, немов друга шкіра (не тече і не сповзає), забезпечуючи більш виражений результат.
Тканеві — ще один безпечний для природи варіант. Такі маски та патчі виготовляють з бавовни, мікрофібри, біоцеллюлози. Ці одноразові вироби популярні завдяки простоті використання та виключній гігієнічності. Однак вони швидше підсихають, що скорочує час їх впливу на шкіру.
Силіконові — найбільш неекологічний продукт, після використання якого залишається максимум сміття. Крім того, такі патчі часто бувають марнотратством, оскільки не містять дієвих речовин. Однак отримати певний ефект зволоження від них все ж таки можна.
Як користуватися засобом правильно?
Питання про те, як правильно клеїти патчі, виник далеко не відразу. Шанувальниці новинок косметичної індустрії спочатку накладали аплікації просто на макіяж під час обідньої перерви на роботі або подорожі в літаку. Але такий підхід здатний лише нашкодити шкірі, буквально вбиваючи в неї пил, частинки пудри й тонального крему.
І все ж таки, як використовувати патчі? Відповідь на це питання дуже проста — необхідно повністю очистити шкіру та накласти аплікації. Якщо хочете використовувати продукт від синців або проти набряклості, розташуйте його широким кінцем до носа. Якщо метою впливу є гусячі лапки та інші дрібні зморшки — розгорніть засіб навпаки.
На час процедури варто розслабитися й потримати локальну маску вказаний на упаковці час. Не варто тримати засіб тривалий час — підсихаючи, основа почне тягнути вологу з шкіри.
Справі час, потісі годину!
Коли краще використовувати патчі (вранці або ввечері) — залежить від ваших цілей і активних компонентів. Накласти засіб на початку дня варто, якщо ви хочете швидко привести себе в порядок і спростити нанесення макіяжу. Увечері бажано використовувати антивікові засоби з поживним складом. Розбираючись, як правильно наносити патчі, враховуйте, що надто суха або жирна шкіра менш сприйнятлива до ефектів такого засобу.
Тебе можуть зацікавити статті на схожу тематику: