Пляжна колекція французького бренду Aubade - news from SEC Gulliver

Пляжна колекція французького бренду Aubade

Зважитися на прогулянку дикими тропіками, втекти на край світу з коханим, стрибнути в безодню океану зі скелястої кручі та злетіти на водному парашуті до небес - цього літа героїня Aubade втілює мрії і здійснює бажаний tour du monde.
НАВКОЛОСВІТНЯ ПОДОРОЖЗважитися на прогулянку дикими тропіками, втекти на край світу з коханим, стрибнути в безодню океану зі скелястої кручі та злетіти на водному парашуті до небес - цього літа героїня Aubade втілює мрії і здійснює бажаний tour du monde. Від безлюдних пляжів на островах Французької Полінезії до прихованого на мапі фамільного шато - літня колекція Aubade відкриває мандрівниці увесь світ!Втекти від міської метушні, ховаючись серед екзотичних квітів та рослин: принти незвіданих джунглів на купальниках, парео та туніці Summer Lounge відтворюють таємничу атмосферу тропічного лісу. Зображення стрілиці, квіток рамбутана, бутонів альпінії та парост кокосових пальм розбурхують уяву і влаштовують довгоочікуваний релакс після шуму мегаполісу.Біля басейну у сімейному маєтку або у шезлонгу на березі океану – томитися під палючим сонцем набагато приємніше у купальнику Glam Coctail. Плавні лінії, спокусливе декольте та витончене драпірування – класичне бікіні, трикіні, бра з трикутними чашками та бріфами створюють п’янкий образ, наче хмільний коктейль.Стрибки у воду з корми лайнера, пристрасне танго та сходження яскравими стежками в Альпи Верхнього Провансу – лінія Ocean Bow має спеціальну конструкцію бандо, яка підтримує бюст під час активних рухів. Елемент tissage – декоративне плетіння, що прикрашає роздільні та суцільні купальники, імітує морський вузол та символізує міцність почуттів. Союз з обранцем, як і мусінг, зав’язується раз і назавжди!Зустріти вогні заходу сонця у пустелі Кіліманджаро або світанок на Балі – вибір маршруту не стане перешкодою. Два види забарвлення у лінії Exotic Waves – це дві розважальні програми за одну відпустку. Принти у стилі печворк в помаранчевій палітрі привабливі, немов піски Африки, а фантазійні контури у блакитному відтінку нагадують корали біля мілководдя Малайського архіпелагу. Сарафани, що доповнюють лінію разом з бікіні, халтером і майо, цитують візерунки на легендарних тканинах bizarre. Розглядати майстерні орнаменти на моделях - як споглядати відблиск сонячного променя на водній гладі: цікаве дозвілля для довгоочікуваного літнього вояжу.Залишитися на самоті з коханим на безлюдному острові, відправившись у мандрівку без купи непотрібного одягу: купальники Sexy Chill – дрес-код для відпуски тет-а-тет. Продумані виточки в пляжних костюмах підкреслять точену фігуру, а інтригуючі вирізи прикують увагу мужчини на весь vacances. Моделі кольору стиглих оливок відтіняють засмагу оксамитової шкіри, а містична гама нуар, що нагадує нічний небосхил, вказує на безмежну дівочу душу, в котрій хочеться потонути.Всі кордони відкриті, обрії розстелені, відпустка спланована – канікули мрії пройдуть бездоганно. Лише трапитись може повний колапс: дівчині у купальнику з колекції Aubade літо 2017 складно мандрувати навколо світу, бо це світ обертається навколо неї!
According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev According to the results of an independent rating study, the Ukrainian People's Prize - 2020 Gulliver Shopping Center became the best shopping and entertainment center in Kiev Еvening with humor from Silpo at Gulliver Еvening with humor from Silpo at Gulliver Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. Coffee with ice cream and ice cream with coffee. Massimo Gelarty opens a new format - Gelarty café glacé in the Gulliver shopping center. More