Marc Cain

Мода MARC CAIN — ні на що не схожа і водночас вірна собі.

Пізнавана і неповторна.

​Головним принципом створення колекцій служить ідея комбінування., тобто можливості поєднання різних предметів гардероба. Під комбінуванням в MARC CAIN розуміють не тільки ідеальний підбір окремих деталей, а, перш за все, майстерне поєднання здавалося б несумісних предметів одягу. Зустріч протилежностей, що створює, незважаючи ні на що, завершений вигляд. Освіжаюче і вишукане змішання стилів, що поєднують в собі різні силуети й матеріали. Все це створює нове розуміння терміна "СТИЛЬ" - стиль від MARC CAIN.

При цьому шлях модної марки MARC CAIN і її брендів MARC CAIN Collections, MARC CAIN Sports визначається фірмовою філософією, яка об'єднує в собі такі принципи: розуміння мистецтва і почуття прекрасного в поєднанні з невимушеністю і природністю, а також новаторські ідеї і ексклюзивність. Крім того, нашим кредо є високі вимоги до дизайну, якості, матеріалами та сучасні методи обробки крою.

 
MARC CAIN Collections - основний бренд марки — є заломленням міжнародних тенденцій у власному стилі і класі.

MARC CAIN Sports - це повсякденна невимушена одяг: оригінальна, спортивна, що уособлює собою життєву енергію. Бренд об'єднує в собі вираз моди і юності з функціональністю і впевненістю в собі.


Жінка, що вибирає MARC CAIN - яка вона? Вона живе сьогоднішнім днем. Вона впевнена в собі, відкрита новому, допитлива. Вона насолоджується тим, що вона - жінка. Її одяг - це її самовираження. Вона бажає виділятися — і робить це усвідомлено, але по-своєму. Невимушено і природно. Вона живе своїми думками і почуттями. Це помітно. Помітно і те, що за всім цим ховається таємниця.