Teplo Candle Shop

Нас звати Teplo Candle Shop. І ми люди, які роблять свічки.

Teplo – це втілення емоцій у свічці, зібраній вручну.

Від і для людей, які готові дарувати та приймати.

Це велика ідея двох дівчат, яка виросла до власного виробництва.

Це натуральний соєвий віск із Франції. Екологічно чистий, добре утримуючий аромат, гіппоалергенний, який при плавленні перетворюється в зволожуючий засіб для рук.

Це авторський аромат, створений парфумером з натуральних аромамасел. Про почуття, про чуттєвість, про людське тіло.

Це логотип, написаний від руки, душевні малюнки, яскраві упаковки и милі листівки.

Це не просто тексти, а цілі історії і легенди, які ми розповідаємо в свічках. Замальовки про любов, слова про почуття и добрі побажання.

Це ручна збірка свічок: поєднання воску з ароматом, заливка у форми, упаковка та відправлення кожного замовлення, підпис маленької листівки.

Teplo Candle Shop – це люди, які мріють множити добро і жити моментом. Люди, які вірять в сім’ю та щирість, які голосно сміються і можуть (трішки) сумувати.

Тепло може бути завжди та всюди, бо воно всередині. Головне вірити!

Вимкни світло, увімкни джаз, запали свічки. Даруй тепло!

Shop Gipfel 0 поверх Німецька компанія Gipfel розробляє і випускає високотехнологічні моделі якісного та екологічно безпечного посуду протягом багатьох років. Наша мета - надихнути клієнтів на створення кулінарних шедеврів, максимально спростити процес готування, додати тепло і затишок в будні, щоб кожен день наповнився яскравими смаковими фарбами. З цим завданням ми успішно справляємося завдяки старанням наших професіоналів. Вся продукція має гарні характеристики і зручна у використанні. Кожна модель продумана до дрібниць, щоб абсолютно все відповідало нормам і вимогам клієнтів.Наша продукція - вибір як професійних кухарів, так і звичайних споживачів, які хочуть насолодитися неповторним смаком і ароматом різних страв в домашніх умовах, а також створити домашню атмосферу у себе в квартирі. Ранкова чашка кави з домашнім круассаном або великий святковий стіл зі всілякими стравами - з Gipfel ви забудете про будь-які проблеми, пов'язані з цим.Ми пропонуємо широкий асортимент посуду, підходячи до цієї справи творчо. Будь-яка ваша кулінарна примха тепер буде виконана: з нашим посудом можна з легкістю приготувати як прості страви, так і справжні шедеври. Ви зможете знайти все для цього: каструлі, сковорідки, професійні столові прилади і багато іншого. Shop English home 4 поверх «English home» - магазин постільної білизни і домашнього текстилю Shop LEROSH 1 поверх LEROSH - виробник композицій зі стабілізованих квітів та ексклюзивних подарунків ручної роботи.Це живі квіти, стабілізовані гліцерином за унікальною технологією з 1981 року. Shop PRESENTIME 3 поверх PRESENTIME - магазин модних подарунків нового формату
Більше