Teplo Candle Shop

Нас звати Teplo Candle Shop. І ми люди, які роблять свічки.

Teplo – це втілення емоцій у свічці, зібраній вручну.

Від і для людей, які готові дарувати та приймати.

Це велика ідея двох дівчат, яка виросла до власного виробництва.

Це натуральний соєвий віск із Франції. Екологічно чистий, добре утримуючий аромат, гіппоалергенний, який при плавленні перетворюється в зволожуючий засіб для рук.

Це авторський аромат, створений парфумером з натуральних аромамасел. Про почуття, про чуттєвість, про людське тіло.

Це логотип, написаний від руки, душевні малюнки, яскраві упаковки и милі листівки.

Це не просто тексти, а цілі історії і легенди, які ми розповідаємо в свічках. Замальовки про любов, слова про почуття и добрі побажання.

Це ручна збірка свічок: поєднання воску з ароматом, заливка у форми, упаковка та відправлення кожного замовлення, підпис маленької листівки.

Teplo Candle Shop – це люди, які мріють множити добро і жити моментом. Люди, які вірять в сім’ю та щирість, які голосно сміються і можуть (трішки) сумувати.

Тепло може бути завжди та всюди, бо воно всередині. Головне вірити!

Вимкни світло, увімкни джаз, запали свічки. Даруй тепло!

Shop LEROSH 1 поверх LEROSH - виробник композицій зі стабілізованих квітів та ексклюзивних подарунків ручної роботи.Це живі квіти, стабілізовані гліцерином за унікальною технологією з 1981 року. Shop Fissman 4 поверх FISSMAN — це фірмовий магазин посуду і кухонного приладдя. Ми раді представити вам кращі колекції від бренду зі світовим ім'ям і бездоганною репутацією. Купуючи у нас, ви вибираєте якість, комфорт і безпеку. Shop Butlers 2 поверх Магазини BUTLERS — це торгова мережа, що налічує більше 150 магазинів по всій Європі. Ми представляємо німецьку торговельну марку, яка пропонує широкий асортимент подарунків, товарів для домашнього затишку, декору, меблі та аксесуари найвищої європейської якості. BUTLERS активно розвивається в Україні, і на сьогоднішній день налічує 7 магазинів у найкращих торгових центрах Києва, а також 4 магазини в торгових центрах Дніпра, Одеси, Львова та Херсона. Асортимент BUTLERS постійно оновлюється, доповнюється оригінальним або просто унікальним товаром! Ми з радістю подаруємо Вам відчуття свята, тепла і душевної гармонії. У магазинах BUTLERS Вас очікують готові рішення для сервірування святкового столу, відпочинку в заміському будинку або на природі, ідеї оригінальних подарунків рідним, близьким, колегам і друзям, а наші консультанти завжди допоможуть Вам зробити найкращий вибір!  Shop English home 4 поверх «English home» - магазин постільної білизни і домашнього текстилю
Більше