Sanetta

Sanetta - німецький бренд спідньої білизни та одягу для дітей від 1 року до 16 років. Колекції магазину представлені на зростання від 56 до 178 см. Асортимент Sanetta включає в себе м'яке і комфортне дитячу спідню білизну, піжами, нічні сорочки, домашній та повсякденний одяг. Вся продукція виготовляється з натуральної бавовни, легка в догляді, не сідає після прання і відповідає європейським стандартам якості. Всі використовувані при пошитті текстильних виробів матеріали проходять медичний контроль, що підтверджує повну безпеку продукції для дитячої шкіри. Виробник надає гарантію 2 роки на кожну одиницю своєї брендової продукції.

Shop MINISO 0 поверх

MINISO – це мережа магазинів із широким асортиментом кращих товарів для сучасної молоді, натхненням для створення якої стала ідея японського дизайнера. Компанія, заснована в 2013 році китайським підприємцем Є Гофу, відкрила більше 3900 магазинів у більше, ніж 70 країнах та регіонах усього за сім років.

 

Shop Reima 4 поверх

Reima - велике починається з малого!

Shop Choupette (Шупет) 4 поверх

Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат.

Shop ANDRE TAN KIDS 4 поверх

ANDRE TAN KIDS - магазин стильного одягу для дітей, від 3-х до 10 років, від відомого українського дизайнера Андре Тан. Магазин пропонує широкий вибір одягу високої якості. В одязі від TM ANDRE TAN KIDS, Ваша дитина буде відчувати себе комфортно незалежно від того, чим вона займається. Батьків магазин порадує доступними цінами.

Більше