Sanetta

Sanetta - німецький бренд спідньої білизни та одягу для дітей від 1 року до 16 років. Колекції магазину представлені на зростання від 56 до 178 см. Асортимент Sanetta включає в себе м'яке і комфортне дитячу спідню білизну, піжами, нічні сорочки, домашній та повсякденний одяг. Вся продукція виготовляється з натуральної бавовни, легка в догляді, не сідає після прання і відповідає європейським стандартам якості. Всі використовувані при пошитті текстильних виробів матеріали проходять медичний контроль, що підтверджує повну безпеку продукції для дитячої шкіри. Виробник надає гарантію 2 роки на кожну одиницю своєї брендової продукції.

Shop Choupette (Шупет) 4 поверх

Choupette (Шупет) – дизайнерський святковий та  повсякденний  одяг (від 0-10 років), шкільна форма (до 14 років), конверти та комплекти на виписку з пологового будинку, набори для хрещення, постільна білизна, меблі та аксесуари для дитячих кімнат.

Shop PETIT BATEAU 4 поверх

В Petit Bateau представлений широкий асортимент нижньої білизни і домашнього одягу для дітей і дорослих, а також дитячі футболки та сорочки, сукні та спідниці, брюки, светри, куртки і багато іншого

Shop Original Marines 4 поверх

ORIGINAL MARINES - магазин яскравого і вишуканого дитячого одягу та взуття з істинним італійським шармом

Shop iDO 4 поверх

iDO — це велика європейська рітейл мережа високоякісного дитячого та підліткового одягу, взуття та аксесуарів. Магазин iDO пропонує лінійки комфортного та гіпоалергенного одягу та комплектів для малюків від 0 до 3 років, стильну та комфортну одежу для дошкільнят і трендові позиції для підлітків до 14 років. 

Дитячий одяг iDO — це широкий вибір взуття і одягу для повсякденного життя, а також вбрання для урочистих свят. В iDO одяг для дітей виготовляється ​​з надійних, якісних матеріалів, а дизайни не поступаються своїм високим стилем жодним дорослим модним колекціям. У магазин iDO в Києві можна щодня завітати у ТРЦ «Гулівер».

Більше